Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Okręgówka rozstrzelana. Trzy gole testowanego napastnika


Udany tydzień zanotowali piłkarze Mławianki. Przynajmniej jeśli chodzi o wyniki spotkań kontrolnych. W dwóch pojedynkach zdobyli aż osiem bramek. Trzy z nich zapisał na swoje konto testowany napastnik Krzysztof Filipek.

KSP Mława nabór

To niezwykle doświadczony zawodnik – w przeszłości reprezentował barwy kilku klubów. Zaczynał przygodę z futbolem w Olsztynie w tamtejszym Stomilu. Potem był graczem m.in. Sokoła Ostródy, Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie oraz GKS-u Wikielec. W tym ostatnim zespole występował z innym sprawdzanym przez szkoleniowca Wiktora Pełkowskiego piłkarzem, Grzegorzem Naczasem. Trzecim testowanym jest Tomasz Kamiński, ostatnio reprezentant Błękitnych Raciąż.

Mecze sparingowe pokazują, że na obecności tych zawodników w kadrze Mławianka może tylko zyskać. W rywalizacji z Polonią Iłowo Filipek otworzył wynik rywalizacji, Naczas nie mylił się w obronie, a Kamiński szalał na skrzydle. W konfrontacji z niżej notowanym konkurentem nasi gracze dominowali na murawie niepodzielnie. Kolejne bramki strzelili Daniel Samluk, Jakub Wróblewski oraz dwie Michał Pocieżnicki.

W drugim starciu z przedstawicielem okręgówki mławianie nie byli tak skuteczni. Owszem, zdobyli trzy bramki, ale w meczu z Tęczą Ojrzeń nie błyszczeli tak jak w poprzedniej sparingowej rywalizacji. Dublet ustrzelił Filipek, natomiast wynik ustalił Ukrainiec Nazar Litun.

W nadchodzącym tygodniu Mławianka zmierzy się ze Spartą Brodnica (26 lipca) i Olimpią Zambrów (29 lipca). Oba spotkania odbędą się najprawdopodobniej na wyjeździe.

MKS Mławianka Mława – Tęcza Ojrzeń 3:0 (2:0)

Mławianka: Jabłonowski – Radziszewski, Komorowski, Naczas, Litun, Więckiewicz, Wróblewski, Rogalski, Stryjewski, Kamiński, Filipek. W drugiej połowie zagrali Wodzyński, Drzewiecki, Dąbkowski, Samluk, Pocieżnicki, Gosik, Tomczak
MKS Mławianka Mława – Polonia Iłowo 5:1 (3:0)
Mławianka: Jabłonowski – Dąbkowski, Naczas, Komorowski, Radziszewski, Więckiewicz, Samluk, Kamiński,  Wróblewski, Rogalski, Filipek, Ponadto zagrali Berestowski, Smoliński, Wodzyński, Lubański, Drzewiecki, Gosik, Pocieżnicki

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz