Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dni Mławy. Zagrał Exaited, Heaven, Popowska i Video


Hucznie, bo salwą ze średniowiecznych bombard rozpoczął się pierwszy dzień Summer City Festival w Mławie. Na scenie jako pierwszy, z małym opóźnieniem spowodowanym deszczem, wystąpił zespół Exaited w swoich największych przebojach. Okazało się, że ich muzyka ma w Mławie wielu fanów. Po nich na scenie zaprezentowała się przed własną publicznością mławska grupa Heaven z Pawłem Stawińskim i Sylwią Tryjanowską. Zagrali i zaśpiewali covery znanych światowych przebojów.  Potem sceną zawładnęła Kasia Popowska, doskonale znana szczególnie tej młodszej części publiczności. Nie obyło się też bez bisów po jej występie. Najliczniejszych słuchaczy wokół sceny zgromadził jednak występ zespołu Video. Grupa Wojciecha Łuszczykiewicza zagrała znane przeboje nie tylko dla fanów z młodego pokolenia. Specjalną dedykacją dla grupy  wiekowej 40+ była „Historia jednej znajomości” Czerwonych Gitar. Po ich koncercie, taneczna zabawa poprowadzona przez didżejów Kalwi&Remi trwała aż do godziny 1:30.

KSP Mława nabór

Zapraszamy na fotorelację.

JK

 

« 1 z 8 »

 

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz