Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dni Mławy. Zagrał Exaited, Heaven, Popowska i Video


Hucznie, bo salwą ze średniowiecznych bombard rozpoczął się pierwszy dzień Summer City Festival w Mławie. Na scenie jako pierwszy, z małym opóźnieniem spowodowanym deszczem, wystąpił zespół Exaited w swoich największych przebojach. Okazało się, że ich muzyka ma w Mławie wielu fanów. Po nich na scenie zaprezentowała się przed własną publicznością mławska grupa Heaven z Pawłem Stawińskim i Sylwią Tryjanowską. Zagrali i zaśpiewali covery znanych światowych przebojów.  Potem sceną zawładnęła Kasia Popowska, doskonale znana szczególnie tej młodszej części publiczności. Nie obyło się też bez bisów po jej występie. Najliczniejszych słuchaczy wokół sceny zgromadził jednak występ zespołu Video. Grupa Wojciecha Łuszczykiewicza zagrała znane przeboje nie tylko dla fanów z młodego pokolenia. Specjalną dedykacją dla grupy  wiekowej 40+ była „Historia jednej znajomości” Czerwonych Gitar. Po ich koncercie, taneczna zabawa poprowadzona przez didżejów Kalwi&Remi trwała aż do godziny 1:30.


Zapraszamy na fotorelację.

JK

 

« 1 z 8 »

 

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x