Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Upalne środa i czwartek. Fala upałów i możliwe burze


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega. Fala upałów w środę może zalać cały kraj. Najgoręcej będzie w województwie śląskim, małopolskim i podkarpackim, oraz w świętokrzyskim, łódzkim, mazowieckim i lubelskim.

KSP Mława nabór

Na Mazowszu upały prognozuje się na środę i czwartek 28 i 29 czerwca. Temperatura maksymalna sięgać będzie od 27°C do 31°C, temperatura minimalna od 19°C do 21°C. Prognozuje się temperaturę maksymalną: 28.06 (środa) od 27°C na północy do 31°C na południu; 29.06 (czwartek) od 29°C na północy do 31°C na południu województwa. Temperatura minimalna w nocy 28/29.06 (środa/czwartek) od 19°C do 21°C.

źródło: komunikat RSO

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz