Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W najbliższą niedzielę śląska biesiada. Dla mławian zagra zespół Kiersi


Do kolejnego koncertu w parku miejskim pozostało kilka dni. W tym tygodniu mieszkańcy będą uczestniczyć nie tylko w tanecznej imprezie DISCO PARKiet, ale również w śląskiej biesiadzie, która odbędzie się 11 czerwca 2017 r. Koncert zespołu Kiersi rozpocznie się o godz. 18.00.

Na spotkanie z artystami zapraszamy w niedzielne późne popołudnie. Wykonawcy w swoim repertuarze mają piosenki autorskie, biesiadne oraz utwory w stylu bałkańskim i klezmerskim. Piosenki zespołu można usłyszeć w takich rozgłośniach radiowych jak: Radio Piekary, Fest czy Radio Silesia.

W kwietniu 2017 r. miała premierę druga płyta zespołu pt. „Chcesz czy nie”. Do największych przebojów muzyków należą takie utwory jak: „Cierpki wina smak”, „To jest Radzionków”, „Bajtlym być”, „Nasza melodia” i „Póki starczy tchu”. Zespół jest zdobywcą „DIAMENCIKA” Śląskiej Listy Przebojów Radia Piekary co oznacza, że gościł na niej przez 50 tygodni, niejednokrotnie plasując się w pierwszej trójce zestawienia.
Zapraszamy

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x