Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Matki w Zespole Szkół w Wieczfni Kościelnej


26 czerwca br. dzieci z Punktu Przedszkolnego, Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III  Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej przygotowały dla swoich mam z okazji Dnia Matki program słowno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawców.


Wszystkie dzieci słowem, tańcem   i  piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną opiekę, cierpliwość i serce. Po wspaniałych występach na twarzach mam, zauważyć można było radość, wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

źródło i foto: Zespół Szkół w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x