Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nietrzeźwi kierowcy koło Grzybowa i w Wojnówce. Aktualizacja


W niedzielę, interweniujący patrol policji zatrzymał dwóch mężczyzn, podejrzanych o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Do zdarzenia doszło o godz. 11:30 na drodze relacji Grzybowo- Windyki.

KSP Mława nabór

Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące kierującego, który zjechał z drogi do rowu. Chwilę później policjanci zatrzymali nietrzeźwego Zenona S. lat 58, mieszkańca Mławy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,70 promila alkoholu ! Nie potrafił wyjaśnić jak się znalazł w rowie i kto kierował pojazdem. Jak ustalili policjanci jechał z nim także Arkadiusz K. lat  27, mieszkaniec pow. mławskiego, który w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Obaj mężczyźni trafili do mławskiego aresztu, są podejrzewani o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości – prawdopodobnie zmieniali się za kierownicą. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Aktualizacja – w dniu 29 maja, prowadzący czynności policjanci ustalili, że samochodem kierował Arkadiusz K. lat 27. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

Zgodnie z Kodeksem karnym za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna w wysokości minimum 5 tysięcy złotych oraz utrata prawa jazdy na 3 lata.  

W poniedziałek, tuż przed 4 rano w miejscowości Wojnówka, patrol ruchu drogowego zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem dostawczym marki VW LT. Grzegorz B. lat 25, mieszkaniec pow. działdowskiego miał w  organizmie ponad 3 promile alkoholu ! Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Nietrzeźwi kierowcy koło Grzybowa i w Wojnówce. Aktualizacja"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
bart
Gość

O, to pewnie tak się zdziwił,że piwo było u Hanów i aż z wrażenia do rowu wjechał:)

Kierowca
Gość

To zart, czy co ?

wpDiscuz