Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy na koparki
Logo
meblolux

Festyn rodzinny w Szkołach Katolickich


Szkoły Katolickie po raz kolejny zaprosiły dzieci wraz z rodzicami na rodzinny festyn, podczas którego uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności oraz wspólnie spędzić czas na integracji i zabawie.

Festyn rozpoczął się o godzinie 14 powitaniem gości przez Dyrekcję oraz przewodniczącą Rady Rodziców. Jak co roku podczas imprezy przede wszystkim na dzieci czekały najprzeróżniejsze atrakcje. Na dobry początek imprezy swoje umiejętności artystyczne przedstawiła grupa przedszkolaków.

W sali gimnastycznej można było obejrzeć wernisaż prac plastycznych oraz przećwiczyć pierwszą pomoc. Przy stolikach można było wykonać biżuterię z modeliny, udekorować, a następnie zjeść ciasteczko, sprawdzić umiejętność gry w szachy. Amatorzy gier planszowych również mieli okazję na wspólną zabawę. W murach szkoły zainteresowani obejrzeli również przedstawienie grupy teatralnej oraz mini koncert gry na dzwonkach.

Goście mieli możliwość skosztowania w kawiarence słodkości przygotowanych przez rodziców, a dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na edukację dziewczynki z Afryki, adoptowanej przez uczniów Szkół Katolickich.

Pięknie zaprezentowała się Szkoła Tańca w pokazie na dziedzińcu szkoły. Tam również uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne i instrumentalne m.in. podczas zabawy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Przede wszystkim na najmłodszych czekała dmuchana zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, gry i zabawy sportowe, harcerskie, malowanie twarzy, przejażdżki na koniach. Strażacy i policjanci pokazywali wyposażenie służbowych pojazdów i opowiadali o swojej pracy. Chętni mieli również okazję skosztować przysmaków z grilla, sponsorowanych przez firmę Cedrob. Na zakończenie imprezy nagrodzeni zostali laureaci międzyszkolnego konkursu „Porusz Umysł”.

źródło i fot. Szkoły Katolickie

« 2 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500