Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Posprzątajmy wspólnie zalew!


W najbliższą sobotę odbędzie się akcja sprzątania okolic zalewu Ruda.


Zarząd Mławskiego Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w sobotę 20 maja br. zaprasza Członków Koła oraz wszystkich chętnych, którym zależy na tym, by okolica zalewu była czysta, do wspólnego sprzątania.

Osoby chętne  proszone są o przybycie na godzinę 14.00 nad zalew Ruda przy Rybaczówce. Organizatorzy zapewniają jednorazowe rękawiczki oraz worki na śmieci. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na wspólny gorący posiłek.

źródło: Zarząd Mławskiego Koła PZW

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500