Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

TIR uderzył w osobowe Volvo. Dwie osoby trafiły do szpitala


Wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ulicą Warszawską, przy działającej sygnalizacji świetlnej,  doszło do zderzenia ciężarowego Renaulta Magnum z osobowym Volvo. Dwie poszkodowane osoby trafiły do szpitala. Pomocy udzielali strażacy, dwa zespoły ratownictwa medycznego. Czynności wykonywały trzy patrole policji, w tym grupa dochodzeniowa.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło 17 maja o godzinie 21:35. Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscy strażacy udzielili pierwszej pomocy medycznej osobom poszkodowanym, które następnie zespoły ratownictwa medycznego przewiozły do szpitala. Strażacy zabezpieczyli też miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem, gdyż pas w kierunku Warszawy, był nieprzejezdny. Działania zakończyły się dzisiaj o godz. 0:30 – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Z H
Gość
Z H

Dlaczego nagłówek jest że
Tir uderzył w osobowe volvo
tak jakby to on był sprawcą,
a nie; Osobowe volvo wjechało pod tira

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Proszę świadków o zgłaszanie się na policję w celu złożenia zeznania, dziękuję

Z H
Gość
Z H

To osobowe volvo wjechało na czerwonym świetle.

Ł D
Gość
Ł D

Jeżeli jest możliwość, proszę o potwierdzenie tego na policji dziękuję

Ł D
Gość
Ł D

bardzo proszę o kontakt [email protected], dziękuję

h13
Gość
h13

to już nic wiecej nie zrobisz Adam,
tylko S7 to może zmienić..

Adam
Gość
Adam

I znowu te światła ile ma być jeszcze wypadków aż ktoś zareaguje

JaN
Gość
JaN

i je zlikwiduje?