Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Sportowe zmagania LZS Wiśniewo


W niedzielne popołudnie 14 maja odbyły się zawody LZS Wiśniewo. Do rywalizacji przystąpiły piłkarskie drużyny z Wojnówki, Bogurzynka i Kosin Bartosowych. Drużyna Wojnówki rozpoczęła mecze od zwycięstwa nad Kosinami Bartosowymi, wygrywając 2:1.

Słoneczne ogrody Mława

Zawodnicy z Kosin Bartosowych powetowali sobie pierwszą poniesioną porażkę zwycięstwem 2:1 nad drużyną z Bogurzynka. Ta z kolei w ostatnim meczu pewnie zwyciężył 3:1 zawodników Wojnówki. Stało się tak, pomimo tego, że pierwsza połowa należała do drużyny z Wojnówki i schodząc z bosika na przerwę przegrywali 1:0. W drugiej połowie zmęczenie w drużynie Wojnówki dało o sobie znać i oddali przeciwnikowi prowadzenie, tracąc trzy bramki przed własną publicznością .

red.

Fot. prywatne

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500