Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Sportowe zmagania LZS Wiśniewo


W niedzielne popołudnie 14 maja odbyły się zawody LZS Wiśniewo. Do rywalizacji przystąpiły piłkarskie drużyny z Wojnówki, Bogurzynka i Kosin Bartosowych. Drużyna Wojnówki rozpoczęła mecze od zwycięstwa nad Kosinami Bartosowymi, wygrywając 2:1.

KSP Mława nabór

Zawodnicy z Kosin Bartosowych powetowali sobie pierwszą poniesioną porażkę zwycięstwem 2:1 nad drużyną z Bogurzynka. Ta z kolei w ostatnim meczu pewnie zwyciężył 3:1 zawodników Wojnówki. Stało się tak, pomimo tego, że pierwsza połowa należała do drużyny z Wojnówki i schodząc z bosika na przerwę przegrywali 1:0. W drugiej połowie zmęczenie w drużynie Wojnówki dało o sobie znać i oddali przeciwnikowi prowadzenie, tracąc trzy bramki przed własną publicznością .

red.

Fot. prywatne

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz