Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Zgliczyn Witowy. Pożar sadzy w kominie


Wczoraj w jednym z domów jednorodzinnych w Zgliczynie Witowym (gm. Radzanów) doszło do pożaru sadzy w kominie. Na skutek wysokiej temperatury doszło do pożaru otuliny komina i stropu. Do działań ratowniczych wyjechały aż cztery jednostki straży z Mławy, Żuromina i Radzanowa.

Słoneczne ogrody Mława

– Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru poprzez zasypanie piaskiem i proszkiem gaśniczym. W tym celu konieczne były też roboty rozbiórkowe, a także oddymianie i wietrzenie pomieszczeń. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500