Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
meblolux

Mława. Rozszczelnienie i pożar butli gazowej


W wolnostojącym garażu obok budynku mieszkalnego na ulicy Platynowej w Mławie rozszczelniła się a potem zapaliła butla gazowa od kuchenki. Pożar gasiły dwie jednostki straży pożarnej. Do zdarzenia doszło 12 maja około godziny 14:30.

Jolanta Karpińska podziękowania


– W efekcie prac lutowniczych prowadzonych w wolnostojącym garażu doszło do rozszczelnienia i zapłonu butli gazowej. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody, aż do ugaszenia pożaru. Na miejscu był też zespół ratownictwa medycznego, jednak nikt nie został poszkodowany w takim stopniu, aby zachodziła konieczność hospitalizacji. Działania prowadziły dwa zastępy JRG Mława – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500