Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Rozszczelnienie i pożar butli gazowej


W wolnostojącym garażu obok budynku mieszkalnego na ulicy Platynowej w Mławie rozszczelniła się a potem zapaliła butla gazowa od kuchenki. Pożar gasiły dwie jednostki straży pożarnej. Do zdarzenia doszło 12 maja około godziny 14:30.

KSP Mława nabór

– W efekcie prac lutowniczych prowadzonych w wolnostojącym garażu doszło do rozszczelnienia i zapłonu butli gazowej. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody, aż do ugaszenia pożaru. Na miejscu był też zespół ratownictwa medycznego, jednak nikt nie został poszkodowany w takim stopniu, aby zachodziła konieczność hospitalizacji. Działania prowadziły dwa zastępy JRG Mława – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz