Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Już od 6. maja ożywi się plenerowa scena w parku miejskim


fot. archiwum

Słoneczne ogrody Mława

W niemal każdy weekend możemy skorzystać z propozycji różnorodnych imprez, które będą się działy na scenie plenerowej w miejskim parku oraz w innych miejscach w mieście.

 W najbliższą sobotę cykl koncertów disco  – polo zatytułowany „Disco – PARKiet” na estradzie w parku rozpocznie zespół Duo, a w kolejne weekendy, zamiennie, kontynuować będą Tutto Bene i Fresh.

W rozrywkowym klimacie utrzymana będzie Śląska Biesiada z zespołem Kiersi zaplanowana na 11 czerwca. W czerwcu będzie też rockowo, a to za sprawą  tegorocznego koncertu Parkowisko z przebojami w wykonaniu Daro Marcinkiewicz Band.

Należy wspomnieć też o koncercie Kapeli Praskiej, a także Wólczańskiej Biesiadzie z koncertem Kalagi w dniu 6 sierpnia – tym razem organizowanym na ulicy Rynkowej.

Nie zabraknie imprez o już ugruntowanej tradycji – w sierpniu kolejna odsłona Festiwalu Piosenki Żołnierskiej. W żołnierskich klimatach utrzymany będzie także koncert Zespołu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego. Tegoroczne obchody Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej powrócą do dawnej dwudniowej formuły. Pierwszego dnia inscenizacja nalotu bombowego na Mławę, drugiego rekonstrukcja bitwy na polach pod Mławą.

Świętować będziemy Dzień Matki (27 maja), Dzień Godności (28 maja) i Międzynarodowy Dzień Dziecka (4 czerwca). Będą imprezy taneczne, biegowe i integracyjne. To tylko wybrane pozycje z bogatego planu imprez zaplanowanych na ten rok.

W tym roku dla mławian uczestniczących w miejskich imprezach przewidziano konkurs w ramach akcji „Ta karta ma farta”, z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Aby wziąć udział w tej akcji, wystarczy uczestniczyć w miejskich imprezach i każdorazowo potwierdzić swoją obecność Kartą Mławiaka, zbliżaną do specjalnego czytnika. Zakończenie akcji przewidziane jest na niedzielę 10 września, kiedy to wśród uczestników zabawy zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez urząd miasta.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Teflonowy burmistrz

Coca Cola zero- na miejskie potancowki w parku.

mieszkaniec

tylko koli nie pijcie na tych potańcówach

Z bliska

Trzeba podziwiać tą parę tych białych,ŚIWYCH emerytów z Wólki,podziwiam ich żywotność, nie ma w Mławie imprezy bez ich udziału, latem razem pedałują na rowerkach, STO LAT AKTYWNOŚCI,W TAK DOBRYM ZDROWIU!!!!!!

brodacz

Piękne miasto i piękne tradycje majówek lat 50-60,które odbywały się naraz w kilku miejscach . Mieszkańcy Mławy bawili się w parku na terenie dawnej straży mławskiej, w mławskim lesie, na deptaku na wólce. To co daje radość i satysfakcję bycia na tych zabawach jest godne naśladownictwa i pochwały dla organizatorów.