Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W gminie Stupsk ruszyła akcja „Świadomy Senior”


Mocnym akcentem gmina Stupsk zainaugurowała akcję „Świadomy Senior”. Na pierwszym spotkaniu zjawiła się Wirginia Szmyt, znana bardziej w mediach ogólnopolskich jako DJ Wika. Jej pasją jej muzyka. Jako DJ gra w klubach międzypokoleniowych, ale również w tych do których przychodzą tylko młodzi.


-Nie możemy się wstydzić starości.  Ukończyłam siedemdziesiąt dziewięć lat, zaczęłam osiemdziesiąt. To wiek sędziwy. Mam się jednak wstydzić, że mam tyle lat? Wiek młody to urok. Wiek starszy to mądrość. A jeżeli połączymy razem to mamy ciekawość. Od nas zależy jaka będzie nasza starość. Życie jest najpiękniejszym darem. Kocham życie i mam odwagę żyć tak jak chcę – opowiadała o sobie oraz zaletach i wadach wieku dojrzałego z werwą i energią DJ Vika.

Spotkanie z DJ Viką to pierwsze z cyklu zaplanowanych siedmiu spotkań, poświęconych różnorodnej tematyce, mającej podnieść wiedzę, świadomość i poczucie bezpieczeństwa seniorów w gminie. Cykl spotkań potrwa do 2 czerwca. Wszystkie spotkania służyć mają również integracji środowiska, stąd zawsze towarzyszyć im będzie domowa atmosfera przy kawie i herbacie. Pierwsze spotkanie śmiało można zaliczyć do udanych, zjawiło się na nim około czterdziestu seniorów i seniorek, a dawka energii przekazana przez Panią Wirginię była tak duża, że spotkanie zakończyło się spontanicznym tańcem uczestników.

„Świadomy Senior” to akcja organizowana wspólnie przez urząd gminy Stupsk przy współpracy z Posterunkiem Policji w Szydłowie.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x