Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Bowling. Druga kolejka ligi LG Electronics


We wtorek w kręgielni Planeta została rozegrana druga kolejka ligi LG electronics.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Pierwsze zwycięstwo na swoim koncie zanotowała ekipa LG Materiał wygrywając z kolegami z produkcji. Materiał w jednym meczu ustanowiła dwa rekordy tej ligi. Indywidualnie Konrad  Szymański rzucił 207 p. oraz 611 drużynowo, są to najlepsze wyniki w tej edycji. BRC po zaciętym meczu z II Dong Yangem zwyciężyło 504 do 491.

Liderem  grupy A  pozostaje zespół  QA,  który bez większych problemów wygrał z R&D 566 do 413.

W grupie B na pierwszym miejscu znajduje się zespół HR, który w swoim drugim meczu zdobył komplet punktów tym razem wygrywając z ekipą Fine Altechu  553 do 447. W ostatnim meczu tego dnia  wicemistrzowie ubiegłorocznej edycji PANTOS przegrali swój drugi mecz i jak na razie zajmują ostatnie miejsce w grupie B. Mecz zakończył się wynikiem  448 do 459 dla  SMT. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce Konrad Szymański 349 p. drugi  Paweł Afanasjew z BRC 328 p. i trzeci Adrian Gułajski  z QA 315 p.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
depot

Sylwek Ty cieniasie:)