Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
meblolux

Bowling. Druga kolejka ligi LG Electronics


We wtorek w kręgielni Planeta została rozegrana druga kolejka ligi LG electronics.

Słoneczne ogrody Mława

Pierwsze zwycięstwo na swoim koncie zanotowała ekipa LG Materiał wygrywając z kolegami z produkcji. Materiał w jednym meczu ustanowiła dwa rekordy tej ligi. Indywidualnie Konrad  Szymański rzucił 207 p. oraz 611 drużynowo, są to najlepsze wyniki w tej edycji. BRC po zaciętym meczu z II Dong Yangem zwyciężyło 504 do 491.

Liderem  grupy A  pozostaje zespół  QA,  który bez większych problemów wygrał z R&D 566 do 413.

W grupie B na pierwszym miejscu znajduje się zespół HR, który w swoim drugim meczu zdobył komplet punktów tym razem wygrywając z ekipą Fine Altechu  553 do 447. W ostatnim meczu tego dnia  wicemistrzowie ubiegłorocznej edycji PANTOS przegrali swój drugi mecz i jak na razie zajmują ostatnie miejsce w grupie B. Mecz zakończył się wynikiem  448 do 459 dla  SMT. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce Konrad Szymański 349 p. drugi  Paweł Afanasjew z BRC 328 p. i trzeci Adrian Gułajski  z QA 315 p.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
depot

Sylwek Ty cieniasie:)