Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Wola Dębska. O krok od nieszczęścia


To zdarzenie w dniu 18 kwietnia mogło zakończyć się tragicznie. Dziewięcioletni chłopiec, który wybiegł na jezdnię został potrącony przez nadjeżdżający samochód. Na szczęście skończyło się na drobnych urazach skóry.

Słoneczne ogrody Mława

– Jak wynika z ustaleń, 9- letni chłopiec, który chwilę wcześniej przyjechał do Woli Dębskiej ze swoją mamą, wybiegł  zza samochodu marki Fiat Panda, z którego przed chwilą wysiadł i wtargnął na jezdnię wprost pod samochód marki Audi A4, którym kierowała 32- letnia mieszkanka pow. mławskiego. Dziecku udzielała pomocy załoga karetki pogotowia. Chłopiec doznał otarć skóry i po opatrzeniu został przekazany matce. Zarówno matka dziecka jak i kierująca audi były trzeźwe. Czynności prowadzi Zespół ds. Wykroczeń KPP w Mławie – podaje oficer prasowy asp. Anna Pawłowska KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
zyta

no chyba szybko nie jechała skoro chłopcu nic się poważnego się nie stało,a pozatym 9cio latek to nie 3,4latek żeby tak się zachować na ulicy.

XXX

Ciekawe z jaką prędkością poruszała się kobieta jadąca Audi a4…. jak wszystkim wiadomo teren zabudowany to teren, na którym należy szczególnie uważać. Czekamy na wyniki czynności KP.