Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Konkurs na NAJAKTYWNIEJSZĄ LIDERKĘ WIEJSKĄ


Pełne energii, pracowite, zaangażowane w życie lokalnej społeczności, członkinie kół gospodyń wiejskich czy działaczki lokalne – do nich właśnie skierowany jest konkurs organizowany przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich Województwa Mazowieckiego. Już po raz czwarty mieszkanki Mazowsza mogą zawalczyć o tytuł Najaktywniejszej Liderki Wiejskiej. Nabór wniosków rusza właśnie dzisiaj i potrwa do 1 września.

KSP Mława nabór

Konkurs adresowany jest do liderek społeczności wiejskiej (m.in. działaczek kół gospodyń wiejskich, organizacji pozarządowych, lokalnych grup działania, stowarzyszeń itp.), które aktywnie działają na rzecz lokalnej społeczności, a także stale zamieszkują na terenie województwa mazowieckiego. Do formularza zgłoszeniowego należy dodać udokumentowane osiągnięcia np. różnego rodzaju kroniki, sprawozdania lub relacje medialne.

Formularze zgłoszeniowe z dodatkowymi dokumentami należy wysyłać lub dostarczać osobiście do 1 września (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich

ul. Skoczylasa 4, 03 – 469 Warszawa

z dopiskiem na kopercie konkurs „Najaktywniejsza Liderka Wiejska”

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie KSOW Województwa Mazowieckiego w zakładce „Konkursy”: http://mazowieckie.ksow.pl/konkursy.html

źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz