Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Kinga ma już swój aparat do pomiaru krzepliwości krwi


14 kwietnia wójt Gminy Stupsk Jacek Świderski osobiście wręczył Kindze aparat medyczny wraz z wyposażeniem, który zakupiony został specjalnie dla niej ze środków zebranych podczas I Charytatywnego Maratonu Zumba Fitness.

Słoneczne ogrody Mława

To właśnie 25 lutego na hali sportowej w Morawach odbyło się charytatywne wydarzenie sportowe, którego celem było zebranie środków finansowych na wsparcie leczenia chorej dziewczynki z terenu gminy Stupsk – Kingi Bieńkowskiej. Dzięki wieku osobom, które wzięły udział w zorganizowanym evencie udało się zebrać 3 900 zł. Środki te z powodzeniem starczyły na zakup aparatu do pomiaru krzepliwości krwi oraz zapasu pasków niezbędnych do wykonywania tychże pomiarów.

źródło i fot. gmina Stupsk

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500