Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kinga ma już swój aparat do pomiaru krzepliwości krwi


14 kwietnia wójt Gminy Stupsk Jacek Świderski osobiście wręczył Kindze aparat medyczny wraz z wyposażeniem, który zakupiony został specjalnie dla niej ze środków zebranych podczas I Charytatywnego Maratonu Zumba Fitness.


To właśnie 25 lutego na hali sportowej w Morawach odbyło się charytatywne wydarzenie sportowe, którego celem było zebranie środków finansowych na wsparcie leczenia chorej dziewczynki z terenu gminy Stupsk – Kingi Bieńkowskiej. Dzięki wieku osobom, które wzięły udział w zorganizowanym evencie udało się zebrać 3 900 zł. Środki te z powodzeniem starczyły na zakup aparatu do pomiaru krzepliwości krwi oraz zapasu pasków niezbędnych do wykonywania tychże pomiarów.

źródło i fot. gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x