Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
meblolux

Galeria „13” zaprasza na wystawę Mai Jastrzębskiej


Galeria „13” mająca swoją siedzibę w Centrum Medycznym w Mławie przy ul. Żwirki 26 zaprasza na otwarcie wystawy prac plastycznych pt. „Człowiek zawsze mi bliski” autorstwa Mai Jarzębskiej. Wernisaż odbędzie się w piątek 21 kwietnia 2017r. o godz. 1800.Materiał prezentowany na wystawie liczy 20 prac, gdzie autorka ukazuje swoje fascynacje człowiekiem, jego anatomią, pięknem nie tylko zewnętrznym ale także obrazującym jego duszę. Choć większość prac to czarno białe rysunki wykonane ołówkiem, węglem, czasami kredką to dzieła wykonane idealnie przez Maję, gdzie dbałość o szczegóły nadają każdej pracy szczególnego uroku. Wystawę uzupełnia kilka kolorowych akwareli, inspirowanych japońską animacją, która aż do bólu odtwarza rzeczywistość.

W programie wernisażu będzie m.in. przedstawienie sylwetki i dokonań autorki, wywiad, konkursy, a wszystko to będzie okraszone śpiewem w wykonaniu uczennic Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Mławie – Wioletty Gorząch i Olgi Sobolewskiej, które zaprezentują utwory związane z tematyką wystawy. Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku.

Wystawę można oglądać do 12 maja 2017r. od poniedziałku do soboty w godz. otwarcia przychodni. Zaprasza i poleca Janusz Dębski – opiekun Galerii „13”.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
martuśka
Gość
martuśka

o wreszcie jakieś ciekawe prace w galerii 13