Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest wyrok w sprawie dyrektor Miejskiego Domu Kultury


Dzisiaj mławski sąd postanowił o warunkowym umorzeniu postępowania na okres trzech lat próby wobec oskarżonej o jazdę w stanie nietrzeźwości Katarzyny K. dyrektor Miejskiego Domu Kultury. Sąd orzekł również o zatrzymaniu prawa jazdy na okres dwóch lat, zasądził 100 zł opłaty na rzecz Skarbu Państwa, wpłatę 5 tys. zł na fundusz pokrzywdzonym oraz pomocy postpenitencjarnej, pokrycie kosztów sądowych postępowania w wys. 2250 zł.


Wyrok nie jest prawomocny. Obrona i oskarżona zapowiadają apelację. Szczegółowa relacja z rozprawy wkrótce!

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
24 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
4 lata temu

A Pani jak jeździła autem, tak pewnie jeździć będzie.A ja jak się zdenerwuję – to zrobię Jej zdjęcie i udostępnię! Ale najpierw zadzwonię i powiadomię policję, bo nie mogę na to patrzeć.

mieszkaniec
mieszkaniec
4 lata temu

Jak w przypadku kierowcy rajdowego obrona będzie dążyć do przedawnienia.

mieszkaniec
mieszkaniec
4 lata temu

Kpina. Są jednak równi i równiejsi a na rynku baner akcji „Prowadzę jestem trzeźwy” z udziałem UM. Każdego innego pracownika już dawno by zwolniono z pracy.

odd
odd
4 lata temu

Trochę godności. Dyrektor MDK a nie kierowca kombajnu.

Sprawiedliwość
Sprawiedliwość
4 lata temu
Reply to  odd

reprezentuje podobno kulturę … i to jak?

chłop
chłop
4 lata temu

wstyd ale co ktoś bierze ktoś daje a co dają i kto bierze nie wie nikt ale załatwic w mławie można wszystko aby trzeba wiedziec z kim może wkońcu tvn lub polsat niech wpadnie stara gwardia rządzi bo żaden małolat nie weżmie bo wiedzą co to wstyd i nie mają tych nawyków tej komuny

xyz
xyz
4 lata temu

Wypadek na ul.Kopernika. Na pasach zginęła młoda dziewczyna. Wypadek na ul. Piłsudskiego. Na pasach ginie młody mężczyzna.W obu przypadkach mławski sąd nie dopatruje się przestępstwa, nie skazuje winnych na więzienie. Twierdzę, że wyrok ten w porównaniu do przytoczonych tragedii jest bardzo surowy.

Emmka
Emmka
4 lata temu

” Sędzia Leszek Borowski uzasadniał, że wyrok skazujący wiązałby się z „niszczycielskimi” konsekwencjami dla oskarżonej, straciłaby bowiem pracę.” cytując za innym portalem. Niezłe jaja. Ewidentnie widać, że są równi i równiejsi… Zero godności u winnej…

prawda
prawda
4 lata temu
Reply to  Emmka

TO BY POSZŁA DO LG ŻADNA PRACA NIE HAŃBI JEST TEŻ WIPASZ TAM BIORĄ I NIEMA PIJAŃSTWA

niezależny
niezależny
4 lata temu

tylko w w Mławie takie rzeczy. raz zaginie próbka krwi to z kolei jakiś wyrok w odroczeniu… Masz pieniądze i wpływy załatwisz wszystko :p

tylepowiem
tylepowiem
4 lata temu

Jaja lepsze niż w parku!

ramzes
ramzes
4 lata temu

Przecież to oczywista oczywistość że Szanowna Pani Dyrektor jest niewinna. Przecież to nie jej wina że przyznała się że jedzie po pijaku a potem dostała olśnienia umysłu że piła sobie colę, jakiś podły typ podmienił butelki a ona potem nie wyczuła zmienionego smaku. To nie jej wina że nikt nie podważył badania alkomatem co jednoznacznie stwierdza że kierowała pod wpływem alkoholu. Podły jest ten świat.
A tak na poważnie, jeśli ten wyrok się uprawomocni lub będzie nawet zmniejszony czy będzie uniewinnienie to proponuję aby wszyscy nachlali się i wsiedli za kółko. Wszak skoro osobie odpowiedzialnej za mławską kulturę wolno jeździć po pijaku to dlaczego zwykli zjadacze chleba nie mogą?

Wstyd
Wstyd
4 lata temu
Reply to  ramzes

Gdyż jest to kultura po mławsku …cyt” co się Pani tak z tymi jajami tak pcha do ałtokaru”

mrówa
mrówa
4 lata temu

Trzeba to tylko do Regionalnej TV przesłać, niebywała historia.

Adam
Adam
4 lata temu
Reply to  mrówa

Popieram! Świetny pomysł.

Teflonowy burmistrz
Teflonowy burmistrz
4 lata temu

Pan wlodarz powie: ,,Ten wyrok to zamach na pijanych kierowcow”.

wyborca
wyborca
4 lata temu

kultura po mławsku, czaicie bazę – poświąteczne jaja czyli jakie? – zgniłe

wyborca
wyborca
4 lata temu

I tak to jest w tej naszej Mławie….już ja na pana nie zagłosuję jeśli ta pani zostanie na stanowisku dyrektora, nie mam o tym mowy…

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Ta pani ma czelność jeszcze wnosić apelację?
Pani Kasiu, nie podoba się? przecież była pani rzeczywistym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego i dla siebie również.
Nie zna Pani tego: „PIJANY ZA KIEROWNICĄ TO POTENCJALNY MORDERCA” – dziwne, że tak kulturalna osoba jak dyrektor MDK kombinuje jak koń pod górkę zamiast przyjąć przyznany wyrok z godnością i skruchą.

ulala
ulala
4 lata temu

taki prezent od wielkanocnego zajączka to ja rozumiem

Znajacy
Znajacy
4 lata temu

Dalej to out z roboty

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Znajacy

Tak być powinno, przecież włodarz czekał na wyrok, a więc? – teraz wyda oświadczenie, że czeka na uprawomocnienie wyroku 😀 , a potem będzie czekał na swój out…

Ktoś...
Ktoś...
4 lata temu

Umorzenie, ale nie uniewinnienie, czyli co dalej Panie burmistrzu????????????

Adam
Adam
4 lata temu
Reply to  Ktoś...

Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć co teraz wykombinuje ten cwaniaczek! Już pewnie główkuje jak z tego wybrnąć… jakiego kłamstewka użyje tym razem?

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x