Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pobili mężczyznę na stacji paliw. Zostali zatrzymani


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie pobicia 52- letniego mężczyzny przez dwóch napastników. Do zdarzenia doszło 13 kwietnia o godz. 1:30 w nocy,  w  pobliżu stacji paliw przy ul. Grzebskiego w Mławie. Interweniujący patrol zatrzymał podejrzanych.

KSP Mława nabór

Interweniujący patrol policji zauważył leżącego na ulicy, rannego mężczyznę a w jego pobliżu dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok policji zaczęli uciekać. Zostali natychmiast zatrzymani. Policjanci udzielili  także pomocy pobitemu i wezwali karetkę pogotowia. 52 – letni mieszkaniec Mławy został przewieziony do szpitala. W wyniku pobicia doznał poważnych urazów głowy. Zatrzymani przez patrol podejrzani, to dwaj mieszkańcy Mławy w wieku 28 i 29 lat. Byli nietrzeźwi, mieli po 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zostali osadzeni w mławskim areszcie. Pokrzywdzony mławianin także był nietrzeźwy. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Pobili mężczyznę na stacji paliw. Zostali zatrzymani"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mlawa
Gość

przecież to byli Cyganie (Romowie). Dlaczego tego nie napisaliście?

wpDiscuz