Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nieostrożny kierowca na ulicy Sienkiewicza


Czasowe utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowała kolizja dwóch pojazdów przed przejściem dla pieszych na ulicy Sienkiewicza w Mławie. Doszło do niej 11 kwietnia około godziny 10 – tej. Zdarzenie skończyło się mandatem dla jednego z kierowców, który nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu. Choć zjawiło się pogotowie, to osób poszkodowanych nie było.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

 – Kierujący samochodem osobowym marki Opel Omega, 57- letni mężczyzna, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w tył samochodu marki Nissan Micra, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Nissanem kierowała 39- letnia kobieta. Kierowca opla został ukarany mandatem – podaje asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500