Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nieostrożny kierowca na ulicy Sienkiewicza


Czasowe utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowała kolizja dwóch pojazdów przed przejściem dla pieszych na ulicy Sienkiewicza w Mławie. Doszło do niej 11 kwietnia około godziny 10 – tej. Zdarzenie skończyło się mandatem dla jednego z kierowców, który nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu. Choć zjawiło się pogotowie, to osób poszkodowanych nie było.

KSP Mława nabór

 – Kierujący samochodem osobowym marki Opel Omega, 57- letni mężczyzna, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w tył samochodu marki Nissan Micra, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Nissanem kierowała 39- letnia kobieta. Kierowca opla został ukarany mandatem – podaje asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz