Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Śluby w „Popówce” coraz bliżej. Umowa na przebudowę podpisana


fot. UMM

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Kolejny krok przybliżający mławian do ślubów w „Popówce” za nami. W poniedziałek 27 marca 2017 r. Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski podpisał umowę na przebudowę budynku z Lechem Zmarzłym – prezesem Przedsiębiorstwa Budowlanego „DOMEX” Sp. z o.o., które inwestycję będzie realizować.

Przypomnijmy, że znajdująca się w parku miejskim „Popówka” ma zostać dostosowana do pełnienia funkcji administracyjnych. Kiedyś w budynku tym mieściła się przychodnia lekarska, po przebudowie zaś zostaną tam przeniesione ratuszowe Wydział Spraw Obywatelskich i Urząd Stanu Cywilnego.

Przedsiębiorstwo z Żuromina zrealizuje inwestycję za 1 829 857,47 zł. Zgodnie z podpisaną umową, prace w „Popówce” powinny zostać zakończone do 31 sierpnia 2018 r.

źródło: KN / UMM

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500