Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Śluby w „Popówce” coraz bliżej. Umowa na przebudowę podpisana


fot. UMM

KSP Mława nabór

Kolejny krok przybliżający mławian do ślubów w „Popówce” za nami. W poniedziałek 27 marca 2017 r. Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski podpisał umowę na przebudowę budynku z Lechem Zmarzłym – prezesem Przedsiębiorstwa Budowlanego „DOMEX” Sp. z o.o., które inwestycję będzie realizować.

Przypomnijmy, że znajdująca się w parku miejskim „Popówka” ma zostać dostosowana do pełnienia funkcji administracyjnych. Kiedyś w budynku tym mieściła się przychodnia lekarska, po przebudowie zaś zostaną tam przeniesione ratuszowe Wydział Spraw Obywatelskich i Urząd Stanu Cywilnego.

Przedsiębiorstwo z Żuromina zrealizuje inwestycję za 1 829 857,47 zł. Zgodnie z podpisaną umową, prace w „Popówce” powinny zostać zakończone do 31 sierpnia 2018 r.

źródło: KN / UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz