Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śluby w „Popówce” coraz bliżej. Umowa na przebudowę podpisana


fot. UMM


Kolejny krok przybliżający mławian do ślubów w „Popówce” za nami. W poniedziałek 27 marca 2017 r. Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski podpisał umowę na przebudowę budynku z Lechem Zmarzłym – prezesem Przedsiębiorstwa Budowlanego „DOMEX” Sp. z o.o., które inwestycję będzie realizować.

Przypomnijmy, że znajdująca się w parku miejskim „Popówka” ma zostać dostosowana do pełnienia funkcji administracyjnych. Kiedyś w budynku tym mieściła się przychodnia lekarska, po przebudowie zaś zostaną tam przeniesione ratuszowe Wydział Spraw Obywatelskich i Urząd Stanu Cywilnego.

Przedsiębiorstwo z Żuromina zrealizuje inwestycję za 1 829 857,47 zł. Zgodnie z podpisaną umową, prace w „Popówce” powinny zostać zakończone do 31 sierpnia 2018 r.

źródło: KN / UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x