Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bożena Rutkowska złożyła ślubowanie. Rada powiatu znów w komplecie


Na wczorajszej sesji rada powiatu uzupełnił swój ustawowy skład i znów liczy dziewiętnastu radnych. Ślubowanie złożyła Bożena Rutkowska, która objęła mandat po radnym Rafale Kucińskim, który w styczniu 2017 r. został wybrany wójtem gminy Dzierzgowo, w związku z czym wygasł jego mandat radnego powiatowego.


Przewodniczący rady powiatu Henryk Antczak poinformował o postanowieniu Komisarza Wyborczego w Ciechanowie z dnia 20 lutego 2017 r. w sprawie obsadzenia mandatu radnego powiatowego przez Bożenę Rutkowską w okręgu wyborczym nr 2 ( Wieczfnia Kościelna, Dzierzgowo, Szydłowo).  Po czym wezwał radnych do powstania i odczytał rotę ślubowania. Bożena Rutkowska złożyła ślubowanie dodając formułę „Tak mi dopomóż Bóg”. Zgodnie z przepisami radny obejmujący mandat składa ślubowanie na pierwszej sesji rady, w której uczestniczy i składa ślubowanie. Od tego momentu staje się pełnoprawnym radnym.

Bożena Rutkowska kandydowała do rady powiatu z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego uzyskując na liście czwarty wynik, zdobyła 377 głosów. Radna Rutkowska legitymuje się wykształceniem wyższym, ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Jest dyrektorem Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
pozytywna
pozytywna
4 lata temu

„Poziom komentarzy bardzo wysoki” taka krytyka, macie szanse wakat jest proszę startować.

Marek
Marek
4 lata temu
Reply to  pozytywna

Nie spełniamy wymogów. Nie mamy ukończonych trzy dniowych studiów internetowych i zaden z Nas nie ma w Urzędzie teścia, teściowej, bratowej, mamy, taty ani kochanki taty.

Koksu
Koksu
4 lata temu
Reply to  Marek

Nie martw się, zawsze możesz popisać sobie na portalach internetowych, ha ha ha ha…

Marek
Marek
4 lata temu
Reply to  pozytywna

Poza tym staramy się dostosować poziom wypowiedzi do wizualizacji zamieszczonej powyżej.

Radny
Radny
4 lata temu

do Marek; racja, ale wiesiek ze wsi okM, lepiej rower między nogi a nie radca.

Marek
Marek
4 lata temu

Krawat. Panie Jan… krawat albo widły w rękę i do roboty.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x