Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Bożena Rutkowska złożyła ślubowanie. Rada powiatu znów w komplecie


Na wczorajszej sesji rada powiatu uzupełnił swój ustawowy skład i znów liczy dziewiętnastu radnych. Ślubowanie złożyła Bożena Rutkowska, która objęła mandat po radnym Rafale Kucińskim, który w styczniu 2017 r. został wybrany wójtem gminy Dzierzgowo, w związku z czym wygasł jego mandat radnego powiatowego.

KSP Mława nabór

Przewodniczący rady powiatu Henryk Antczak poinformował o postanowieniu Komisarza Wyborczego w Ciechanowie z dnia 20 lutego 2017 r. w sprawie obsadzenia mandatu radnego powiatowego przez Bożenę Rutkowską w okręgu wyborczym nr 2 ( Wieczfnia Kościelna, Dzierzgowo, Szydłowo).  Po czym wezwał radnych do powstania i odczytał rotę ślubowania. Bożena Rutkowska złożyła ślubowanie dodając formułę „Tak mi dopomóż Bóg”. Zgodnie z przepisami radny obejmujący mandat składa ślubowanie na pierwszej sesji rady, w której uczestniczy i składa ślubowanie. Od tego momentu staje się pełnoprawnym radnym.

Bożena Rutkowska kandydowała do rady powiatu z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego uzyskując na liście czwarty wynik, zdobyła 377 głosów. Radna Rutkowska legitymuje się wykształceniem wyższym, ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Jest dyrektorem Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Bożena Rutkowska złożyła ślubowanie. Rada powiatu znów w komplecie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
pozytywna
Gość

„Poziom komentarzy bardzo wysoki” taka krytyka, macie szanse wakat jest proszę startować.

Marek
Gość

Poza tym staramy się dostosować poziom wypowiedzi do wizualizacji zamieszczonej powyżej.

Marek
Gość

Nie spełniamy wymogów. Nie mamy ukończonych trzy dniowych studiów internetowych i zaden z Nas nie ma w Urzędzie teścia, teściowej, bratowej, mamy, taty ani kochanki taty.

Koksu
Gość

Nie martw się, zawsze możesz popisać sobie na portalach internetowych, ha ha ha ha…

Radny
Gość

do Marek; racja, ale wiesiek ze wsi okM, lepiej rower między nogi a nie radca.

Marek
Gość

Krawat. Panie Jan… krawat albo widły w rękę i do roboty.

wpDiscuz