Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zatrucie czadem. Trzy osoby w szpitalu


Dziś w nocy w jednym z domów jednorodzinnych na ulicy Zabrody w Mławie doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Trzy osoby, w tym dwójka dzieci trafiło do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 22:31. Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazało się, że w budynku przebywało pięć osób, które strażacy ewakuowali z budynku. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego poszkodowanym udzielono pierwszej pomocy.  Po wykonaniu pomiaru stężenia tlenku węgla w pomieszczeniu, okazał się że jest on bardzo wysoki. Pomieszczenia zostały przewietrzone – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz