Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zatrucie czadem. Trzy osoby w szpitalu


Dziś w nocy w jednym z domów jednorodzinnych na ulicy Zabrody w Mławie doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Trzy osoby, w tym dwójka dzieci trafiło do szpitala.


– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 22:31. Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazało się, że w budynku przebywało pięć osób, które strażacy ewakuowali z budynku. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego poszkodowanym udzielono pierwszej pomocy.  Po wykonaniu pomiaru stężenia tlenku węgla w pomieszczeniu, okazał się że jest on bardzo wysoki. Pomieszczenia zostały przewietrzone – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x