Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Puchar wójta gminy Stupsk dla Turbo Team z Wieczfni Kościelnej


Dobiegły końca halowe zmagania piłkarzy, który nie ukończyli osiemnastego roku życia. Nagrodą dla najlepszej drużyny był puchar ufundowany przez wójta gminy Stupsk. Mimo zaciętej rywalizacji puchar nie pozostanie na terenie gminy. Najlepszą drużyną okazał się bowiem Turbo Team z Wieczfni Kościelnej.


Rywalizacja futbolistów oznaczała potyczki czterech najlepszych zespołów z eliminacji. W pierwszym spotkaniu ekipa o oryginalnej nazwie Lekko Spoceni rywalizowała z Młodzikami. Przewaga pierwszego z wymienionych zespołów nie podlegała żadnej dyskusji. Wygrał 5:1 za sprawą hattricka Jakuba Głowackiego.

W drugiej konfrontacji Turbo Team z Wieczfni Kościelnej rywalizował z Młodą Konopianką. Goście zwyciężyli 4:1 – na listę strzelców w obozie zwycięzców wpisali się Bartosz Mądrzak, Mariusz Jastrzębowski i dwukrotnie Maciej Czajkowski.

Dwie najlepsze ekipy zmierzyły się w finale turnieju. Decydujący mecz okazał się niezwykle zacięty. Dwadzieścia minut nie wyłoniło zwycięzcy. W regulaminowym czasie oba zespoły strzeliły po bramce. Doszło do konkursu rzutów karnych, w którym oddano po dwadzieścia dwa strzały. Ostatecznie w jedenastej serii pomylił się kapitan Lekko Spoconych Kamil Klimek. Wykorzystali to konkurenci z Wieczfni Kościelnej, a konkretnie Marcin Paturalski.

Na trzecim miejscu ukończyli imprezę Młodzicy (pokonali 5:2 Młodą Konopiankę). Najlepszym graczem turnieju został Szymon Zakrzewski, a najlepszym bramkarzem wspomniany wyżej Paturalski.

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x