Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Puchar wójta gminy Stupsk dla Turbo Team z Wieczfni Kościelnej


Dobiegły końca halowe zmagania piłkarzy, który nie ukończyli osiemnastego roku życia. Nagrodą dla najlepszej drużyny był puchar ufundowany przez wójta gminy Stupsk. Mimo zaciętej rywalizacji puchar nie pozostanie na terenie gminy. Najlepszą drużyną okazał się bowiem Turbo Team z Wieczfni Kościelnej.

KSP Mława nabór

Rywalizacja futbolistów oznaczała potyczki czterech najlepszych zespołów z eliminacji. W pierwszym spotkaniu ekipa o oryginalnej nazwie Lekko Spoceni rywalizowała z Młodzikami. Przewaga pierwszego z wymienionych zespołów nie podlegała żadnej dyskusji. Wygrał 5:1 za sprawą hattricka Jakuba Głowackiego.

W drugiej konfrontacji Turbo Team z Wieczfni Kościelnej rywalizował z Młodą Konopianką. Goście zwyciężyli 4:1 – na listę strzelców w obozie zwycięzców wpisali się Bartosz Mądrzak, Mariusz Jastrzębowski i dwukrotnie Maciej Czajkowski.

Dwie najlepsze ekipy zmierzyły się w finale turnieju. Decydujący mecz okazał się niezwykle zacięty. Dwadzieścia minut nie wyłoniło zwycięzcy. W regulaminowym czasie oba zespoły strzeliły po bramce. Doszło do konkursu rzutów karnych, w którym oddano po dwadzieścia dwa strzały. Ostatecznie w jedenastej serii pomylił się kapitan Lekko Spoconych Kamil Klimek. Wykorzystali to konkurenci z Wieczfni Kościelnej, a konkretnie Marcin Paturalski.

Na trzecim miejscu ukończyli imprezę Młodzicy (pokonali 5:2 Młodą Konopiankę). Najlepszym graczem turnieju został Szymon Zakrzewski, a najlepszym bramkarzem wspomniany wyżej Paturalski.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz