Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Działa pan w interesie inwestorów, a nie społeczeństwa


Końcówkę ostatniej sesji rady gminy Wieczfnia Kościelna zdominowała dyskusja na dwa przeplatające się ze sobą tematy. Chodzi o wycinkę drzew oraz procedurę opracowywania zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, co ma znaczenia dla budowy – bądź nie – nowych kurników.  Wokół tych dwóch spraw wywiązała się polemika pomiędzy Robertem Maciejem Jankowskim ze stowarzyszenia „Czyste Źródła” a wójtem Janem Wareckim.


Wstępem do tej dyskusji stało się zapytanie radnego Kazimierza Rudzińskiego o zaawansowanie prac nad zmianą planu zagospodarowania przestrzennego. Ten wątek pojawił się też w wystąpieniu obecnego na sesji Krzysztofa Bieńkowskiego kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, który zasygnalizował zgłaszany do niego przez mieszkańców problem ochrony środowiska. Pytania do wójta odnośnie bardziej szczegółowego informowania na sesjach o wydawanych decyzjach środowiskowych i innych ważnych dla gminy sprawach skierował Krzysztof Bruździak ze stowarzyszenia „Przyjazna i bezpieczna 7-ka”. Dodatkowo zapytał on o przeprowadzoną wycinkę drzew  oraz stan prawny związany z procedowaniem nad planem zagospodarowania przestrzennego dla obrębu Kuklin.

Po nich głos zabrał Robert Maciej Jankowski. Mówiąc o pojawiających się w okolicach skupisk ferm wilkach i emitowanych z takich gospodarstw zapachach i pyłach,  zwrócił  uwagę na zmiany w środowisku naturalnym związane zarówno z ekspansją budowy kurników jak i wycinką drzew. Padły mocne twierdzenia. – Panie wójcie, działa pan w interesie inwestorów, a nie społeczeństwa. Gdyby nie stowarzyszenie „Czyste Źródła” to nowe kurniki już by stały. Nikt panu nie będzie pamiętał dobrych rządów, ale to, że zostawił pan smród – mówił między innymi Jankowski. Dopytywał również wójta o legalność wycinki drzew prowadzonej ostatnio na terenie gminy. Chodziło tu o ok. 180 szt drzew usuniętych zarówno przez osobę prywatną jak i wzdłuż drogi w okolicach Chmielewka.

Do spraw podnoszonych w wypowiedziach wspomnianych osób odniósł się wójt Jan Warecki. Wyjaśniał obecny stan prac nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Podkreślił, że trwa procedura rozpatrywania skarg przez Naczelny Sąd Administracyjny na uchwalone studium zagospodarowania przestrzennego, w części dotyczącej lokalizacji ferm drobiu, a  jest to proces długotrwały. Odniósł się też do kwestii związanej z wydanym przez gminę zezwoleniem na wycinkę topoli . Wyjaśniał, że gmina, zresztą na skutek zgłoszenia dokonanego przez R.M. Jankowskiego dokonała postępowania sprawdzającego w terenie i nie stwierdziła nielegalności działań osoby, której wydano zezwolenie. Teren na którym miałyby powstać kurniki i grunty na których była wycinka są różne. Zwrócił też uwagę, żeby nie łączyć z tym sprawy wycinki drzew przy drodze, gdyż jest to odrębna kwestia. Na koniec odniósł się do podnoszonych w wypowiedzi R.M Jankowskiego uwag, kierowanych pod swoim adresem.

– Jestem przychylny wszystkim petentom. Mnie ocenią mieszkańcy, na tym mi najbardziej zależy. Pan nie jest mieszkańcem gminy – podsumował wójt Jan Warecki.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
32 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

Może jednak warto wrócić do meritum,z zwłaszcza do zdanie wypowiedzianego przez Wójta Gminy „Jestem przychylny wszystkim petentom.” mogącego oddawać rzeczywisty stosunek do obywateli mogących być swoistą klientelą,tylko jak to pogodzić ze służebną rolą tego urzędu i partnerską współpracą ze stowarzyszeniami w ramach uchwalonego nie tak dawno przez Radę Gminy Wieczfnia Kościelna na wniosek Pana Wójta uchwałą o współpracy z organizacjami pozarządowymi za realizacji której odpowiedzialnym jest Pan Wójt,zaś członkami tych organizacji są także osoby nie będące mieszkańcami gminy.Czyżby jakaś próba ich dyskryminacji i braku przychylności?

Znający Prawdę
Znający Prawdę
4 lata temu

Nie można zatem powiedzieć, że Bruzdziak, to jakiś czarny charakter z amerykańskiej kreskówki, a o innych pragnących zniszczyć jego osobę, że są oni superbohaterami bez skazy. Brzmienie, które płynie z gazet, z ust ludzi mu nieprzychylnych opiera się na znanej propagandzie, w końcu znanej maksymie, wypowiedzianej przez wysokiego rangą urżednika niemieckiego w czasie II WŚ. Zastanawia mnie fakt, ile osób krytykujących jego działania, miało możliwosć przebywania z nim i wziecia udziału w jego dzialaniach na rzecz mieszkańców i dobrej sprawy, no ilu ?

Znający Prawdę
Znający Prawdę
4 lata temu

Podziwiam Krzysztofa Brudziaka za otwartość, pełną jawność działań i chęć działania w trudnych sprawach, które wymagają od niego wiele poświecenia. Znam z opowiadań, o tyle prawdziwych, że pochodzą od mojej zaufanej przyjaciółki, że Bruzdziak, uratował młodego człowieka z naszego miasta, który został zamieszany w nieciekawą ale poważna sprawę, dzięki której mógł utracić nie tyle wolność osobistą, ale swoje imię, dobre imię. W sprawę były zamieszane osoby piastujące wcale nie najniższe stanowiska na szczeblach kariery urzędowej. Prokuratorzy z groznymi minami i sfabrykowanymi dowodami, co rusz przypuszczali atak, z jednej sprawy na drugą, cios za ciosem. Gdyby nie interwencja Bruzdziaka, ten młody człowiek miałby problemy za przestępstwo uczynione przez inną osobę. Ponadto Bruzdziak przyczynił sie do uratowania majątku wartego ponad 28 tysiecy złotych. w tej sprawie.

mławianin
mławianin
4 lata temu

Panie Krzysztofie ZMS czy jej następca ZSMP to jedna i ta sama ideologia, przeciesz nie zaprzeczy Pan że pracowal Pan na etacie tej organizacji w Działdowie, co nie którzy pamiętają tam Pana do dzisiaj, niech Pan dalej łga i buja w obłokach, a zajmowanie się uczciwą pracą to dla Pana przekleństwo, są w Mławie ludzie, którzy stronią od znajomości z Panem, i trzymają się od Pana z daleka, ale tak jak wszędzie są i tacy ktorzy te działania akceptują, a że są tacy naiwni to ich sprawa, na Pana miejscu raczej bym przestał pisać pod nazwiskiem, i przynosić wstyd nie tylko sobie!!!!

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu
Reply to  mławianin

Wstyd to raczej jest dla tych,którzy ukrywają pod pseudonimami bojąc się nie wiadomo dlaczego pisania pod swoim nazwiskiem, być może nie chcąc przynosić ujmy nie tylko sobie. Jeżeli Pan mławianin ma trochę odwagi cywilnej to niech ujawni swoje nazwisko co może wiele wyjaśnić. Ja nie chowam się za kilkoma nickami wyrażając pod swoim nazwiskiem swoje poglądy i nigdy nie zaprzeczałem,że pracowałem na etacie w ZSMP przyznając się także od samego początku do przynależności do PZPR, co inni obecnie starają się skrzętnie pominąć lub ukryć gdyż nie mam nic na sumieniu.Jeżeli Pan coś sugeruje pisząc niedwuznacznie,że co nie którzy pamiętają mnie do dzisiaj to proszę napisać w jakim sensie,pozytywnym czy negatywnym przytaczając dowody.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

Mimo,iż te czasy być może mało interesują to odsyłam w tym i mławianina do lektury kilku artykułów w Sztandarze Młodych z 1982r. opisujących protest ZSMP w obronie mojej osoby co było ewenementem w skali całego kraju i czymś w rodzaju strajku. Zaczęło się wcześniej całkiem niewinnie wywieszeniem 21 postulatów sierpniowych w siedzibie ZSMP,odmową ich zdjęcia, a skończyło zwolnieniem z pracy na podstawie dekretu o stanie wojennym.Radzę także mławianinowi by uzupełnił posiadane dossier o inne okresy mojej uczciwej i ciężkiej pracy,ze znaczącymi efektami o ile chce dalej tworzyć i pisać moją biografię bez naruszania mojej godności osobistej i nie tylko czytając np. wpisy o Mławianinie Roku 2016.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

Panie mławianinie ma Pan rację,że są ludzie,którzy stronią od znajomości ze mną trzymając się od mojej osoby z daleko i ja to w pełni rozumiem gdyż mogą to robić np. z konieczności.Mimo iż dla bezpieczeństwa tych osób nie mogę ujawnić ich danych to ograniczę się do dwóch przykładów.Pewna osoba mająca na utrzymaniu rodzinę po nawiązaniu kontaktu z moją osobą miała propozycję nie do odrzucenia-albo Pan pracuje w firmie albo działa w stowarzyszeniu.Druga podobnie-ja chcę pracować,a o pracę jest trudno. Jeden z radnych też mi dał przyjacielską radę-uważaj bo ta osoba jest pamiętliwa. Zresztą niektórzy gdyby mogli to by z chęcią samym wzrokiem zabiły, a ich spojrzenia też są wymowne i znaczące.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

Kończąc podniesiony przez mławianina wątek polityczny mam pytanie na jakiej podstawie bez żadnego wyroku ktoś uzurpuje sobie prawo bycia sędzią odmawiając praw obywatelskich innym dyskryminując ich za inne przekonania. Przecież wśród 10 mln. członków Solidarności było bardzo dużo członków PZPR i nie tylko, i nie wszyscy byli tymi złymi agentami SB. Proszę nie iść tą drogą i nie żądać np. zakazu emisji nagrań Czerwonych Gitar tylko dlatego,że kiedyś nagrały hymn ZSMP zapominając często,że samemu kiedyś na apelach zdarzało się śpiewać Naprzód młodzieży świata czy jak najbardziej aktualny hymn Wszystko co nasze Polsce oddamy.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

Podczas tego marcowego spotkania w 2015r. padły ważne słowa Wójta Gminy,że jeżeli mieszkańcy nie wyrażają zgody,Wójt musi ich słuchać i podobna deklaratywna stanowczość padła w programie wyborczym Pana Wójta.Z przykrością trzeba stwierdzić,że jednak to były tylko deklaracje czego dowodem jest wjeżdżający sprzęt i rozpoczynająca się budowa Fermy Drobiu w Kuklinie w obszarze źródliskowym rzeki Mławki, wbrew mieszkańcom przy wręcz pozorowanych działaniach Pana Wójta i niektórych radnych w tej sprawie. Zasadnym więc jest postawienie pytania w czyim interesie działa i czyje interesy reprezentuje Pan Wójt i część radnych prowadząc wbrew protestom działania umożliwiające de facto dalszą realizację budowy ferm drobiarskich wielkopowierzchniowym w obszarze znacząco naruszającym obecny stan środowiska lub nawet je degradującym i z pominięciem zdania mieszkańców.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

Szanując troskę Emmka o dobro mieszkańców Gminy Wieczfnia Kościelna i nie tylko pragnę przypomnieć,że sianiem zamętu wykazały się już dużo wcześniej inne osoby.Przypomnę chociażby wstępną zgodę na lokalizację na terenie gminy składowiska odpadów promieniotwórczych nisko i średnio aktywnych,wyjazd poznawczy na składowisko takich odpadów w Różanie by potem radykalnie po złożeniu ponad tysiąca podpisów pod protestem nasi samorządowcy nagle zmienili decyzję 9 marca 2015r. głosując jednogłośnie przeciw,mimo,że wielu z nich kilka dni wcześniej było za,licząc już zyski ze składowiska.Zaskoczony byłem wypowiedziami kilku z nich po głosowaniu,że to tak jest na razie a do tematu jeszcze wrócą.

mławianin
mławianin
4 lata temu

z daleka—słyszałeś że gdzieś dzwonią tylko nie wiesz w jakim kościele, dobre i to Pan Jankowski, już startował w wyborach, i przegrał mieszkańcy mu nie zaufali.mnie nie dziwi że jezdzi i szuka zajęcia ze wspólnikiem, wszak nie ma zajęcia, księgarnia upadła, zostało puste miejsce, a bliżej wyborów już niedługo odezwie aktywnośc PANA JANKOWSKIEGO, A MAJĄC ZA DORADCE PANA BRUZDZIAKA, Z PEWNOSCIA PRZEGRA PO RAZ DRUGI.

Z daleka
Z daleka
4 lata temu
Reply to  mławianin

Nie lekcewaz Jankowskiego. Kazde podium zdobywa sie uporem i ciezka praca okupiona porazkami

stare pamięta
stare pamięta
4 lata temu

nowe idzie—-ten Pan nie potrafi mówić, dla niego najważniejsze było i jest przez lata, na życzenie biznesu blokowanie budowy DK7,a że giną ludzie to tego Pana nie interesuje, i dlatego pisze takie komunały, a jaką ma Pan satysfakcję, Panie Krzysztofie, że przez lata dla własnych i czyichś korzysci spowodował Pan tyle nieszczęść, a propagandy nauczył się Pan w słusznie minionych czasach/ZMS/ i aktywnie z niej kożysta na mławskich portalach, i zebraniach środowiskowych.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu
Reply to  stare pamięta

A jaką Pan-ukrywający się pod nickiem stare pamięta-ma satysfakcję powtarzając z uporem godnym innej sprawy nie sprawdzone zarzuty,których echa można odnaleźć czytając chociażby protokoły z posiedzeń organów samorządowych gminy Wieczfnia Kościelna i Mławy oraz ich jednostek pomocniczych. Proszę mi wybaczyć ale tylko ja wiem co jest dla mnie najważniejsze i z uporem to realizuję przy życzliwej postawie innych osób i zbędne są te wszystkie przypinane mojej osobie łatki w stylu uprzejmie donoszę. Prosząc Pana o korzystanie z bardziej wiarygodnych źródeł pozwolę sobie o dokonanie po raz kolejny dementi Pańskich i innych rewelacji w następujących punktach:

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

1/W chwili obecnej toczy się postępowanie przed Generalnym Dyrektorem Ochrony Środowiska w sprawie zmiany ostatecznej decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie z dn. 31.08.2011r. o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację rozbudowy DK7 do parametrów S7 na odcinku Napierki-Płońsk zreformowanej w części decyzją Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska z dn. 22.12.2014r. na wniosek GDDKiA Oddział w Olsztynie.Niech Pan ustali co i kto zrobił w tej sprawie dysponując prawomocną decyzją środowiskową od 2011r. z rygorem natychmiastowej wykonalności,co było powodem złożenia ponownych wniosków i kto jest odpowiedzialny ustawowo za rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na obecnej DK7.Gwoli przypomnienia to zawiadomienie o wszczęciu postępowania w tej sprawie ukazało się w dniu 20.06.2008r. a więc niedługo będziemy uroczyście obchodzić 10-lecie.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

2/Proszę wskazać te sugerowane osiągnięte korzyści gdyż ja ich nie odczułem, a wręcz przeciwnie zostały mi do spłacenia dodatkowe zobowiązania z tej działalności,które mam obowiązek uregulować. Żeby to co Pan pisze nie okazało się zwykłą propagandą czy komunałami to proszę wskazać komu ja miałbym przysparzać tych czyichś korzyści gdyż można obserwować coś odwrotnego-spadek obrotów,dochodów łącznie z zamykaniem lub zawieszaniem działalności prowadzonej przy DK7.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

3/Po raz kolejny oświadczam,że nie byłem członkiem ZMS i jeżeli Pan mnie myli z inną osobą to najwyższy czas by się z tego wycofać. Fakt przynależności do innych organizacji czy partii politycznej nie wyklucza i nie pozbawia praw obywatelskich.Znani mi są radni,którzy tylko dlatego,że się przyznali do świadomej współpracy z SB będąc TW pełnią dalej swoje zaszczytne funkcje. Tylko dlaczego paradoksalnie ktoś mnie się czepia.Dla mnie to zaszczyt,że po zwolnieniu na podstawie dekretu stanu wojennego ktoś stanął w mojej obronie podejmując swoisty strajk.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

Przyznam,że z jednym się zgodzę-że nie potrafię mówić- kłamiąc ,ale to jest w obecnych czasach cecha prawie bez znaczenia.Takie czasy.

skorpion
skorpion
4 lata temu

Jeśli Wójt Warecki działa w interesie inwestorów, to jest dobre dla Gminy, a w czyim interesie działa duet nawiedzonych działaczy mławskich JANKOWSKI-BRUZDZIAK, którzy pozakładali sobie stowarzyszenia /a to nie żaden problem/ i biegają po całym powiecie mławskim oferując swe usługi, aby tylko znaleść się na czołowkach portali i prasy, a robią to z myślą o sobie, i dla własnych korzyści.

?0000
?0000
4 lata temu
Reply to  skorpion

Jankowski i Bruzdziak moga zakladac sobie stowarzyszenia jakie tylko chca. Nie uwazam by Ci Panowie zaszkodzili komukolwiek. Obawiaja sie tylko Ci, ktorzy maja cos na sumieniu.

nowe idzie
nowe idzie
4 lata temu
Reply to  ?0000

Powiedz to tym którzy zginęli na mławskim odcinku drogi nr 7

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu
Reply to  nowe idzie

Niestety.podłość ludzka nie zna granic jak powiedziała Jadwiga Kolęndowa /Bożena Dykiel/ w kultowej komedii Wyjście awaryjne już w 1982 r. i jest to chyba niezmiennie w naszej rzeczywistości ciągle smutno aktualne.Zastanawiam się jak można mieć satysfakcję z przywoływania ludzkich tragedii dla ukrywania nieporadności poszczególnych ekip i osób nie potrafiących już od kilkunastu lat skutecznie zmodernizować DK Nr. 7 do parametrów drogi ekspresowej.Najlepiej wylać własne frustracje na osoby nie mające nic wspólnego z podejmowanymi planami i decyzjami urządzając coś w rodzaju nagonki nie stroniącej od pomówień,posądzeń,oczerniania i dyskredytowania nawet podczas oficjalnych zebrań czy sesji poszczególnych organów samorządowych.Ktoś powiedział,że to jest propaganda i szukanie kozła ofiarnego,a nie rzetelne podejście do sprawy. Brawo.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu

Pozdrawiam nie mogąc się pogodzić z tak prezentowanym schadenfreude czyli mówiąc po naszemu radości z cudzego nieszczęścia i pozostawiając ocenę takich metod postępowania czytelnikom portalu w myśl maksymy – szukajcie prawdy, a prawda was wyzwoli.Granie cudzym nieszczęściem w bezpodstawnym obarczaniu odpowiedzialnością innych osób jest chwytem poniżej pasa i próbą wywołania nienawiści,której sam co z przykrością stwierdzam wielokrotnie doświadczam. A osoby głoszące takie prawdy niech się zastanowią gdyż jest to broń obusieczna zaś ukrywanie się pod nickami w rodzaju nowe idzie źle świadczy o tych nowych metodach jak i poczuciu odpowiedzialności za słowo.A może ich autorzy nie ujawniają swoich nazwisk bojąc się własnego blamażu chociażby z racji pełnionych funkcji i stanowisk?

stare pamięta
stare pamięta
4 lata temu
Reply to  ?0000

z pewnoscią masz coś na sumieniu, skoro przedstawiasz się jako kompletne 00000

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu
Reply to  stare pamięta

Według klasyka kompletne zero to mniej niż zero,a od samego zera to można się tylko odbić idąc w górę,zwłaszcza jak się nie ma nic na sumieniu o ile je jeszcze mamy.

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu
Reply to  skorpion

Jak to w czyim interesie?To przecież jasne,że w interesie inwestorów i innych nawiedzonych pozytywnie mieszkańców dbających o przyszłość swoich rodzin.

z bliska
z bliska
4 lata temu

brawo ML startuj

Obserwator
Obserwator
4 lata temu
Reply to  z bliska

Czy chodzi o Macieja Lewandowskiego ?
Czy ten facet bedzie startowal w wyborach na burmistrza w 2018 roku ?

Z daleka
Z daleka
4 lata temu

Jankowski ma prawo oceniac wojta. Te bon mot uzyte przez wojta pokazuje jak bardzo jest arogancki. Co do pana Jankowskiego musze wyrazic ubolewanie nad jego brakiem na sesjach RM Mlawa. Dziwi mnie nadal fakt, ze pan Jankowski nie ubiega sie o fotel burmistrza miasta Mlawa. Za to zza sciany wyborczej niebawem wyloni sie mlody ponad 30 letni kandydat na to zaczytne stanowisko. Dla podpowiedzi wskaze, ze ta osoba jest historykiem i ma w dorobku jedna publikacje naukowa.
Kim jest ta osoba ?Sami sobie odpowiedzcie.

Emmka
Emmka
4 lata temu
Reply to  Z daleka

Cóż, plotki wiejskie mówią że pan Jankowski szykuje się na fotel wójta, łatwiejsze to podobno do osiągnięcia niż w Mławie.Dlatego sieje zamęt na naszej gminie, podobno dla dobra mieszkańców…

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  Emmka

po co sa kurniki? daja miejsca pracy ile tych miejsc ? I komu? gmina napewno sie rozwija wiecej smrodu to napewno co na to wujt? inwestycja sa pieniadze ceny nieruchomosci spadaja bo smrod dziekuje

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
4 lata temu
Reply to  Emmka

A ja od wróbli ćwierkających na dachu Urzędu Gminy w Wieczfni Kościelnej usłyszałem, że jest inna osoba szykująca się na fotel wójta,której wcześniej udało się wydać warunki zabudowy dla terenu już objętego miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Osobie tej Wójt Gminy zlecił także wydanie decyzji w sprawie fermy drobiu po przyznaniu się do związków rodzinnych z wnioskodawcą,chcąc w ten sposób uniknąć zarzutu o konflikt interesów.Paradoksem jest to,że decyzja została wydana przez osobę z jego upoważnienia a nie przez innego wójta,któremu powinna być przekazana do przeprowadzenia całej procedury i zachowania zasady bezstronności. Trzeba przyznać,że Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna jest do bólu konsekwentny w przestrzeganiu prawa pojmowanym na swój sposób do czego zresztą ma prawo.

32
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x