Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Awanse i nagrody w mławskiej policji


Wczoraj, podczas krótkiej, uroczystej zbiórki, Komendant Powiatowy Policji w Mławie wręczył kilkunastu naszym kolegom nagrody oraz rozkazy o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się dzielnicowi – asp. szt. Piotr Biedrzycki, asp. szt. Jacek Bukowski oraz asp. Mariusz Sikora, którzy awansowali na stanowisko starszego dzielnicowego.Nagrodzeni odebrali gratulacje i życzenia dalszych sukcesów zawodowych od swoich koleżanek i kolegów.

Słoneczne ogrody Mława

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500