Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Papierosy bez akcyzy warte ponad 13 tysięcy zł


Mławscy kryminalni ujawnili kolejną kontrabandę na terenie Mławy. Policjanci zabezpieczyli papierosy warte na rynku  ponad 13 tysięcy złotych.

Słoneczne ogrody Mława

Do zdarzenia doszło 21 lutego na terenie miasta. Realizujący czynności policjanci, weszli do domu, należącego do 56- letniego mieszkańca Mławy, gdzie zabezpieczyli wyroby tytoniowe bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte na rynku ponad 13 tysięcy złotych. Część nielegalnego towaru odnaleziono także w bagażniku samochodu,  zaparkowanego  przy posesji. Kontrabandę przewoziła  32- letnia kobieta, mieszkanka pow. mławskiego. Kobieta i mężczyzna zostali przesłuchani, trwają czynności policji.

źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowa KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

1500
Adam

A co z sprawa włamania do neonetu wszystko ucichlo

Danuta

Na terenie miasta dziala wiecej takich przybytkow i nie tylko z papierosami:np.na ul.wojtostwo niedaleko od skrzyzowania z torfa zaleskiego jest nieduzy budynek nalezacy do miasta-tam z tylu mieszka rodzina,ktora od lat juz zyje z handlu alkoholem i papierosami.Jakos nikt nie zrobil nic zeby to zlikwidowac,a wszyscy o tej melinie wiedza.Na ul.slowackiego tez sa takie miejsca,ale policja wie najlepiej gdzie i co jest.To ze nikt z tym nie robi nic to juz jest inna sprawa.

bart

Jak koli w oczy to zaraz trzeba podpierdzielić, ot Polska mentalność..

do barta

Skoro się okrada ludzi jako podatników to tak, trzeba. Prawo jest prawem (czy sprawiedliwe czy nie to już inna bajka) i czy się komu to podoba czy nie to trzeba się do niego stosować. Poza tym to niezbyt często słyszałem żeby ktoś zatruł się „sklepowym” alkoholem. Co innego bimber z meliny.. Potem trzeba delikwenta leczyć bo stan zagraża życiu a że nie ubezpieczony to trudno. Ci którzy składki płacą z kolei czekają w kolejkach po pomoc medyczną, często nawet nie dożywając do niej bo trzeba było ratować pijaka.

Jarząbek

Sklepowym alkoholem też się można zatruć, bo w sklepach są także podrabiane alkohole, nie zawsze i nie wszystkie sklepy są uczciwe, ale wszelkiego rodzaju meliny trzeba tępić bez dwóch zdań.

kolarz

to mentalność nie wrodzona, tylko nabyta od okupującej Polskę nacji żydowskiej…

mysia

Ale stróże prawa pracują szkoda ze tylko wykazują się w procederze handlu fajkami a może by tak zrobili wyniki w innych dziedzinach.Tyle złodziei się czai,tyle innych przestępstw czeka na ich reakcje ale Oni tylko się uczepili jednego no i wyniki są .Oj Panowie weżcie się do solidnej pracy .