Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Stupsk. Feryjne atrakcje czekają w bibliotece


Od poniedziałku trwają ferie zimowe. Dla tych dzieci, które spędzają je w miejscu zamieszkania Gminna Bibliotek Publiczna w Stupsku przygotowała różne atrakcje.

Słoneczne ogrody Mława

Już pierwszy dzień ferii można zaliczyć do bardzo udanych. Dzieciaki z ogromnym zaangażowaniem robiły maseczki i czapeczki karnawałowe, które wykorzystają podczas naszego balu. Nie zabrakło też wspólnych zabaw i konkursów. Na zakończenie dzieciaki obejrzały spektakl teatralny w wykonaniu teatru „Maska” z Krakowa. Spektakl pod nazwą „Wyobraźnia jest ukryta w bibliotekach” wszystkim bardzo się podobał. W sposób bardzo dostępny i humorystyczny maluchy dowiedziały się, czym grozi nie czytanie książek.

źródło i fot.: GBP w Stupsku

oprac. JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500