Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wyprzedaż obrazów ze zbiorów Miejskiego Domu Kultury


autor: Janusz Lewandowski

KSP Mława nabór

Od dziś w Galerii FOYER Miejskiego Domu Kultury można kupić obrazy znanych twórców oraz lokalnych artystów.

W kolekcji znajdują się również perły – unikatowe dzieła autorstwa Wandy Ficowskiej, żony znanego pisarza Jerzego Ficowskiego, zmarłej w 2013 roku. Na kolejnego nabywcę czeka również płótno autorstwa Janusza Lewandowskiego – bardzo uznanego w środowisku twórczym malarza, którego obrazy na warszawskich giełdach cieszą się ogromną popularnością i zajmują wysokie miejsca w rankingach sprzedaży. Obrazy wystawiamy w niespotykanie okazjonalnej cenie, jednakże liczymy również na zaangażowanie koneserów, którzy zechcieliby ofiarować znacznie wyższe kwoty.

Do udziału w akcji zachęcamy mławian oraz poszukiwaczy nieodkrytych terenów sztuki. Wspomniane obrazy nie są jedynymi, które możemy polecić potencjalnym nabywcom. W zbiorach znajdują się ponadto prace lokalnych artystów oraz obrazy, których autor jest nieznany. Każdy zainteresowany może znaleźć coś dla siebie, również w niższym przedziale cenowym. Do odwiedzania Galerii FOYER zapraszamy wszystkich, którzy myślą o zakupie nowego dodatku do mieszkania, unikatowego prezentu dla bliskiej osoby oraz pragną wzbogacić swój domowy zbiór o kolejne niepowtarzalne prace.

Zainteresowani mogą uzyskać dodatkową informację o płótnach w recepcji Miejskiego Domu Kultury lub odwiedzając stronę internetową MDK. W katalogu znajdującym się w zakładce https://www.mdkmlawa.com/kultura/wyprzedaz-obrazow podane są wszystkie dane: autor, tytuł, wymiar oraz cena obrazu. Wystawione prace można oglądać jeszcze do 16 lutego 2017 r. Jest to niesamowita okazja do podziwiania dzieł, które może już niebawem zmienią swojego właściciela. Obcowanie ze sztuką jest niesamowitą przygodą, dlatego zachęcamy by mieszkańcy i turyści korzystali z oferty Miejskiego Domu Kultury.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Wyprzedaż obrazów ze zbiorów Miejskiego Domu Kultury"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Irena Napartowicz
Gość

Dlaczego sprzedaja? Moze kilka slow wyjasnienia..
Kto pozwala na to? Jak to mozliwe

arty styczna
Gość

Dziwny, bardzo dziwne. Znam co najmniej kilka mok-ów i gok-ów, które takie prace plenerowe artystów skrzętnie zbierają, nawet całymi latami. Do głowy ijm nie przychodzi, że można je posprzedawać. No ale to nie w Mławie

śnieżynka
Gość

Jak dla mnie fajny pomysł, mogłoby być więcej prac do wyboru 🙂

And
Gość

Czyżby MDK potrzebowało grubszej kasy na prawnika? czy może na odprawy?

Jarząbek
Gość

Nie MDK, tylko dyrektor, pani KK 😀

JFK
Gość

Trzeba to opić wspaniały pomysł

lufa
Gość

Moze zapłacic kolegium?

wpDiscuz