Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Wyprzedaż obrazów ze zbiorów Miejskiego Domu Kultury


autor: Janusz Lewandowski

Słoneczne ogrody Mława

Od dziś w Galerii FOYER Miejskiego Domu Kultury można kupić obrazy znanych twórców oraz lokalnych artystów.

W kolekcji znajdują się również perły – unikatowe dzieła autorstwa Wandy Ficowskiej, żony znanego pisarza Jerzego Ficowskiego, zmarłej w 2013 roku. Na kolejnego nabywcę czeka również płótno autorstwa Janusza Lewandowskiego – bardzo uznanego w środowisku twórczym malarza, którego obrazy na warszawskich giełdach cieszą się ogromną popularnością i zajmują wysokie miejsca w rankingach sprzedaży. Obrazy wystawiamy w niespotykanie okazjonalnej cenie, jednakże liczymy również na zaangażowanie koneserów, którzy zechcieliby ofiarować znacznie wyższe kwoty.

Do udziału w akcji zachęcamy mławian oraz poszukiwaczy nieodkrytych terenów sztuki. Wspomniane obrazy nie są jedynymi, które możemy polecić potencjalnym nabywcom. W zbiorach znajdują się ponadto prace lokalnych artystów oraz obrazy, których autor jest nieznany. Każdy zainteresowany może znaleźć coś dla siebie, również w niższym przedziale cenowym. Do odwiedzania Galerii FOYER zapraszamy wszystkich, którzy myślą o zakupie nowego dodatku do mieszkania, unikatowego prezentu dla bliskiej osoby oraz pragną wzbogacić swój domowy zbiór o kolejne niepowtarzalne prace.

Zainteresowani mogą uzyskać dodatkową informację o płótnach w recepcji Miejskiego Domu Kultury lub odwiedzając stronę internetową MDK. W katalogu znajdującym się w zakładce https://www.mdkmlawa.com/kultura/wyprzedaz-obrazow podane są wszystkie dane: autor, tytuł, wymiar oraz cena obrazu. Wystawione prace można oglądać jeszcze do 16 lutego 2017 r. Jest to niesamowita okazja do podziwiania dzieł, które może już niebawem zmienią swojego właściciela. Obcowanie ze sztuką jest niesamowitą przygodą, dlatego zachęcamy by mieszkańcy i turyści korzystali z oferty Miejskiego Domu Kultury.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

1500
Irena Napartowicz

Dlaczego sprzedaja? Moze kilka slow wyjasnienia..
Kto pozwala na to? Jak to mozliwe

arty styczna

Dziwny, bardzo dziwne. Znam co najmniej kilka mok-ów i gok-ów, które takie prace plenerowe artystów skrzętnie zbierają, nawet całymi latami. Do głowy ijm nie przychodzi, że można je posprzedawać. No ale to nie w Mławie

śnieżynka

Jak dla mnie fajny pomysł, mogłoby być więcej prac do wyboru 🙂

And

Czyżby MDK potrzebowało grubszej kasy na prawnika? czy może na odprawy?

Jarząbek

Nie MDK, tylko dyrektor, pani KK 😀

JFK

Trzeba to opić wspaniały pomysł

lufa

Moze zapłacic kolegium?