Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

KPP Mława. Pożegnanie naczelników i kierownika


To była krótka, ale bardzo wzruszająca, uroczysta zbiórka, podczas której policjanci i pracownicy cywilni mławskiej jednostki pożegnali odchodzących na emeryturę kolegów – podinsp. Krzysztofa Zmysłowskiego, podinsp. Piotra Ludwińskiego oraz asp. szt. Kazimierza Wyrodę.

KSP Mława nabór

„Trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko minął, pamiętam pierwsze dni służby i kolegów, których wtedy poznałem. Wszystko wydaje się jedną chwilą, tyle że wtedy byłem młodszy i przystojniejszy” – z humorem ale także wyraźnym wzruszeniem, mówił do kolegów i koleżanek podinsp. Krzysztof Zmysłowski  Naczelnik Wydziału Kryminalnego, który w policji służył 29 lat. W podobnym tonie wypowiadali się odchodzący tego dnia na emeryturę podinsp. Piotr Ludwiński Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji, pełniący służbę od 27 lat ,  oraz asp. szt. Kazimierz Wyroda Kierownik Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej – w służbie od 34 lat. Odchodzący na emeryturę policjanci zyczyli swoim następcom wielu sukcesów.

Naczelnika Wydziału Kryminalnego na stanowisku zastąpił nadkom. Piotr Ostrowski. Nowym Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji został asp. szt. Sławomir Grablewski, natomiast Kierownikiem Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej – asp. Mariusz Nowociński.

Na zakończeniu krótkiej, uroczystej zbiórki, która odbyła się 6 lutego,  mł. insp. Artur Ryfiński Komendant Powiatowy Policji w Mławie, poprosił odchodzących na emeryturę policjantów, by pozostawali blisko mławskiej jednostki jako dobrzy koledzy i wspaniali fachowcy.

źródło: asp. Anna Pawłowska  KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "KPP Mława. Pożegnanie naczelników i kierownika"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Nikt
Gość

Jeden utrwalal władze ludową jeszcze za stanu wojennego
Jednemu tato cos tampomagal w karierze
No i jeden kariere robil bo wujek. Czy ktoś z ratusza pomaga

wpDiscuz