Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

KPP Mława. Pożegnanie naczelników i kierownika


To była krótka, ale bardzo wzruszająca, uroczysta zbiórka, podczas której policjanci i pracownicy cywilni mławskiej jednostki pożegnali odchodzących na emeryturę kolegów – podinsp. Krzysztofa Zmysłowskiego, podinsp. Piotra Ludwińskiego oraz asp. szt. Kazimierza Wyrodę.


ksp Mława
Reklama

„Trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko minął, pamiętam pierwsze dni służby i kolegów, których wtedy poznałem. Wszystko wydaje się jedną chwilą, tyle że wtedy byłem młodszy i przystojniejszy” – z humorem ale także wyraźnym wzruszeniem, mówił do kolegów i koleżanek podinsp. Krzysztof Zmysłowski  Naczelnik Wydziału Kryminalnego, który w policji służył 29 lat. W podobnym tonie wypowiadali się odchodzący tego dnia na emeryturę podinsp. Piotr Ludwiński Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji, pełniący służbę od 27 lat ,  oraz asp. szt. Kazimierz Wyroda Kierownik Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej – w służbie od 34 lat. Odchodzący na emeryturę policjanci zyczyli swoim następcom wielu sukcesów.

Naczelnika Wydziału Kryminalnego na stanowisku zastąpił nadkom. Piotr Ostrowski. Nowym Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji został asp. szt. Sławomir Grablewski, natomiast Kierownikiem Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej – asp. Mariusz Nowociński.

Na zakończeniu krótkiej, uroczystej zbiórki, która odbyła się 6 lutego,  mł. insp. Artur Ryfiński Komendant Powiatowy Policji w Mławie, poprosił odchodzących na emeryturę policjantów, by pozostawali blisko mławskiej jednostki jako dobrzy koledzy i wspaniali fachowcy.

źródło: asp. Anna Pawłowska  KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nikt
Nikt
5 lata temu

Jeden utrwalal władze ludową jeszcze za stanu wojennego
Jednemu tato cos tampomagal w karierze
No i jeden kariere robil bo wujek. Czy ktoś z ratusza pomaga

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x