Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Łachut szósty na zimowym triathlonie. Drugi w kategorii


Za nami dwudziesta ósma edycja Warszawskiego Triathlonu Zimowego. Podobnie jak przed rokiem na starcie nie zabrakło Wojciecha Łachuta. Mławianin zanotował sportowy awans, z jedenastego miejsca przebił się na szóste.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Próbował walczyć o miejsce na podium, ale konkurenci okazali się zbyt mocni. Po próbie biegowej plasował się na dziewiątym miejscu. Potem zdołał prześcignąć jeszcze trzech konkurentów. Ostatecznie przekroczył linię mety jako szósty. Na pocieszenie w swojej kategorii M30 musiał uznać wyższość jedynie Bartosza Banacha z Gdańska.

Gdańszczanin to trzykrotny z rzędu triumfator imprezy. W tym sezonie walczył o kolejny triumf. Po biegu był jeszcze pierwszy, ale potem na czoło wysunął się Tomasz Szala z Warszawy. Miejscowy zawodnik nie pozwolił się już wyprzedzić. Sięgnął po główne trofeum – Banach był drugi, trzeci kolejny warszawianin Piotr Małek. Łachut stracił do zwycięzcy trzy i pół minuty.

Uczestnicy zawodów mieli do pokonania dystans 16 kilometrów. Wszystko zaczynało się od biegania (4000 metrów), potem był czas na próbę łyżwiarską (2 km), natomiast  zawody kończyła jazda na rowerze (10 km). Areną zmagań był tor lodowy „Stegny” oraz teren położony wokół tego obiektu.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500