Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystawa ikon Katarzyny Kobuszewskiej w Bibliotece Pedagogicznej


Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Mławie zaprasza na wystawę ikon Katarzyny Kobuszewskiej.


ksp Mława
Reklama

Autorka jest z wykształcenia plastykiem, od wielu lat jej zainteresowania koncentrują się na wschodnim malarstwie religijnym. Jest założycielką Pracowni Ikonograficznej w Płocku, skupiającą osoby fascynujące się ikonami. Prowadzi także warsztaty ikonopisania i złocenia dla początkujących    i zaawansowanych.

Na prezentowanej wystawie można obejrzeć zdjęcia z wybranych etapów powstawania podobrazi i ikon w Pracowni Ikonograficznej, oraz kilka ikon autorstwa Katarzyny Kobuszewskiej. Jak mówi sama artystka jedną z ważniejszych działalności dla niej jest organizacja i prowadzenie warsztatów, na których szkoli przyszłych ikonopisów.

Wystawę ikon w naszej Bibliotece można oglądać od 1 lutego w czytelni w godzinach 8.oo-17.oo. Mława ul. Sądowa 3a.

Serdecznie zapraszam – Agata Mierzwa

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x