Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wystawa ikon Katarzyny Kobuszewskiej w Bibliotece Pedagogicznej


Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Mławie zaprasza na wystawę ikon Katarzyny Kobuszewskiej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Autorka jest z wykształcenia plastykiem, od wielu lat jej zainteresowania koncentrują się na wschodnim malarstwie religijnym. Jest założycielką Pracowni Ikonograficznej w Płocku, skupiającą osoby fascynujące się ikonami. Prowadzi także warsztaty ikonopisania i złocenia dla początkujących    i zaawansowanych.

Na prezentowanej wystawie można obejrzeć zdjęcia z wybranych etapów powstawania podobrazi i ikon w Pracowni Ikonograficznej, oraz kilka ikon autorstwa Katarzyny Kobuszewskiej. Jak mówi sama artystka jedną z ważniejszych działalności dla niej jest organizacja i prowadzenie warsztatów, na których szkoli przyszłych ikonopisów.

Wystawę ikon w naszej Bibliotece można oglądać od 1 lutego w czytelni w godzinach 8.oo-17.oo. Mława ul. Sądowa 3a.

Serdecznie zapraszam – Agata Mierzwa

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500