Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Odblaskowy Patrol widoczny nawet w zimowe dni


Bądźmy widoczni w zimowe dni. Spędźmy nadchodzące ferie bezpiecznie, zdrowo i odblaskowo – to hasło akcji Odblaskowego Patrolu klas II a i e z Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Mławie. Uczniowie postanowili przypomnieć swoim rówieśnikom jak ważne jest używanie odblasków również podczas zimowych zabaw lub w drodze na sanki.


ksp Mława
Reklama

Nic tak nie poucza, jak dobry przykład, dlatego też Odblaskowy Patrol zademonstrował na boisku szkolnym jak fajnie wyglądają odblaski zimą. Ferie i zimowe zabawy nie zwalniają nikogo z troski o bezpieczeństwo własne i innych. Szary, zimowy dzień a Odblaskowy Patrol widać z daleka. I o to chodzi!

IV edycja Konkursu Odblaskowa Szkoła trwa  do 15 maja. W tym czasie Odblaskowe Patrole przygotowują wymyślone i przeprowadzone przez siebie akcje profilaktyczne, promujące zasady bezpieczeństwa na drodze i używanie elementów odblaskowych. Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ. zachęcamy do tworzenia Odblaskowych Patroli i udziału w Konkursie. W czerwcu ,już tradycyjnie – Wielki Finał.

źródło: asp. Anna Pawłowska  KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x