Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wystawa „Takie tam w Żurominie”. Galeria „13” zaprasza


Nowy rok 2017 Galeria „13” rozpoczyna wystawą fotograficzną młodej i bardzo utalentowanej Sandry Budki pt. „Takie, tam w Żurominie”. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 27 stycznia 2017r. o godzinie 1800 w galerii mieszczącej się w Centrum Medycznym przy ul. Żwirki 26 w Mławie.

KSP Mława nabór

Materiał prezentowany na wystawie liczy 25 prac, na których autorka ukazuje w niekonwencjonalny sposób przyrodę, krajobrazy Żuromina i okolic, dodatkowo wkomponowując w zdjęcia pierwiastek architektury tej zabytkowej i współczesnej. Przedstawiając ogóle piękno i historię tej części Mazowsza. Choć tytuł Jej pierwszej autorskiej wystawy jest dość przewrotny to jednak fotogramy dotyczą Jej małej ojczyzny, która jest wielką orędowniczką.

W programie spotkania znajdzie się m.in. przedstawienie sylwetki i dokonań autorki, konkurs, recital muzyczny w wykonaniu wicemiss Północy Elżbiety Domżalskiej z Mławy.

Wystawę można oglądać do 15 lutego 2017r. od poniedziałku do soboty w godz. otwarcia przychodni.

Zaprasza Janusz Dębski opiekun Galerii „13”.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz