Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiśniewko. Spłonął osobowy VW Golf


Dziś po południu w miejscowości Wiśniewko, na skrzyżowaniu drogi powiatowej Mława – Szreńsk i drogi gminnej do miejscowości Korboniec spłonął samochód osobowy VW Golf.

– Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego wpłynęło 2 stycznia o godz. 13:45. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp JRG Mława. W momencie przyjazdu straży pożar objął całą  komorę silnika. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądu wody w natarciu aż do całkowitego ugaszenia pożaru. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Obecna na miejscu policja ustala okoliczności pożaru – podaje oficer dyżurny PSP.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
odd
odd
4 lata temu

a taki wypasiony wieśwagen.. czym teraz gościu na du.py będzie podbijał?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x