Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

ХХХVI Międzynarodowy Turniej Warcabowy „Złota Warcaba”


Sympatyków warcabów zapraszamy na  ХХХVI Międzynarodowy Turniej Warcabowy „Złota Warcaba”. Rozgrywany będzie w dniach 4 – 8 stycznia tego roku w  w Mławie.  

Celami turnieju jest promocja gry w warcaby wśród młodzieży szkolnej w wieku do 16 lat, wzmocnienie przyjaznych stosunków między młodymi warcabistami  z różnych krajów i sportowa  rywalizacja  młodych warcabistów.

Sędzia główny zawodów – Ivan Ilnicki Ukraina
Kalendarz zawodów
4 stycznia turniej w blitz 17.30 S.P. nr.7 Mława ul. Ordona 14
5 stycznia 08:30-15.00 Rundy I-II MDK Mława ul. Stary Rynek 13
6 stycznia 08:30-15.00 III- IV runda MDK. 15:30 turniej piłki nożnej oraz sztafeta warcabowa MHS Al. marsz. J. Piłsudskiego 33a
07 stycznia – 08:30 -15.00 V-VI runda MDK. 20:00 małe gry sportowe Pływalnia Kryta  MOSiR Mikołaja Kopernika 38
08 stycznia – 08:10 VII-IX- runda, 17:00 Uroczyste zamknięcie turnieju. MDK

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x