Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Piegłowo. Bus uderzył w drzewo


Wczoraj w godzinach porannych o miejscowości Piegłowo dostawczy bus uderzył w drzewo. Kierowca tego auta przewieziony został do mławskiego szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 20 grudnia o godz. 5:41. Zadysponowane zostały dwa zastępy  JRG Mława oraz zastęp OSP Piegłowo. Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu brała udział dwa pojazdy, z których jeden VW Transporter uderzył czołowo w drzewo. W momencie przyjazdu straży kierowca tego pojazdu znajdował się już poza kabiną. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora pojazdu i przygotowaniu osoby poszkodowanej do transportu przez zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł poszkodowanego do szpitala. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego przyczyny  – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500