Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Placówka pocztowa wraca na Wólkę


Sukcesem zakończyły się starania mieszkańców Wólki o przywrócenie w tej dzielnicy placówki pocztowej. Agencja pocztowa mieszcząca się  na rogu ulic Rynkowej i Kościelnej dziś powinna rozpocząć swoją działalność.

Słoneczne ogrody Mława

Przywrócenie placówki to efekt dwutorowych starań – strony społecznej oraz jednego z przedsiębiorców.

Z inicjatywą przywrócenia zlikwidowanej wcześniej placówki pocztowej na Wólce występował Kamil Przybyszewski, przewodniczący Zarządu Osiedla nr 8 na Wólce wraz z Marianną Zakrzewską. Kamil Przybyszewski podnosił tę kwestię w wystąpieniu na sesji rady miasta.   Apel o podjęcie działań w celu przywrócenia poczty na Wólce trafił do burmistrza Sławomira Kowalewskiego, ale również bezpośrednio do Prezesa Poczty Polskiej S.A. Pod petycją w tej sprawie podpisywali się w petycji mieszkańcy Wólki. W odpowiedzi na ich głosy  Mariusz Dawid Dyrektor Biura Rozwoju i Wsparcia Sieci Poczty Polskiej S.A zadeklarował, że taka placówka powstanie i słowa dotrzymał.

Z działaniami społecznymi zbiegły się starania mławskiego przedsiębiorcy Michała Ilczaka, który już ponad rok temu zwracał się do Poczty Polskiej w sprawie utworzenia placówki pocztowej na Wólce. Wówczas jednak nie zyskało to przychylności władz Poczty. Do rozmów jednak powrócono i zakończyły się one decyzją pozytywną.

Otwarcie takiej placówki to skomplikowany proces logistyczny. Wymagał on wielu działań technicznych i informatycznych oraz przeszkolenia pracowników. Stąd mimo starań zarówno przedsiębiorcy jak i Poczty placówka dopiero wystartowała.

Placówka funkcjonować będzie w formie agencji pocztowej, co oznacza że oferować będzie standardowe usługi pocztowe, takie jak nadawanie i odbieranie listów, przesyłek, opłacanie opłat i przelewów. Nie odbierzemy tam emerytury czy renty. Agencja pocztowa zlokalizowana jest w sklepie chemicznym na rogu ulic Rynkowej i Kościelnej. Czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17 a w soboty 8 – 13.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

126
KOMENTARZE

1500
Penech

masz coś uszkodzone pod kopułą? zacznij od sprawdzenia poziomu cukru we krwi, testosteronu tam nie ma z całą pewnością, nicki zmieniasz jak rękawiczki, zazdrosny jesteś tofiku o każdy wpis, to niebywałe ile jadu w tobie mieszka, ile demonów karmisz swą nienawiścią, doprawdy niebywałe. Pan Ilczak z Panią Zakrzewską to wspaniali ludzie, musisz coś przyjąć tofiku od wścieklizny. Może pomóc. Próba podszywania się pod Zosię nie wypaliła Tofiku? No cóż PYSZAŁKU – OPAŁKU

ZOSIA z PŁOCKA - oryginał

Cóż za zabieg Tofiku, wstydu nie masz, podszywasz się pode mnie? Ty raczej przeproś za szkalowanie innych ludzi, za swoje nieróbstwo, za to że śpisz w trakcie pracy. Pycha roznosi twoje wątłe niewinne ciałko, że aż kopuła czapkę unosi. Do tego bezczelni podbijasz pod 1000 nicków, No i pracę sam napisz, bo więcej za Ciebie tego nie zrobię…jeszcze raz się pode mnie podszyjesz bezwstydniku…. Ależ obłudnik, wstyd.

ZOSIA z PŁOCKA

Masz 100% racji „zocha samocha”. Przemyślałam swoje postępowanie i podjęłam postanowienie noworoczne:
ŻADNYCH WIĘCEJ DEBILNYCH KOMENTARZY Z MOJEJ STRONY SZKALUJĄCYCH BOGU DUCHA WINNYCH INNYCH LUDZI.
Tak właśnie postanowiłam i będę się starała dotrzymać swojego postanowienia odwołując jednocześnie wszystkie bzdety które wypisywałam pod różnymi nickami na tym portalu.
Przepraszam jednocześnie tego, którego najbardziej obrażałam, czyli Pana Przewodniczącego Osiedla nr 8.

ZOSIA z PŁOCKA

Pycha jest oznaką egoizmu, życzę ci tofiku byś wyzbył się narcyzmu i samolubstwa.

zocha samocha

uważaj żebyś swoim kretynizmem nie zaraziła innych.

ZOSIA z PŁOCKA - oryginał

od ciebie się zaraziłam jak w Płocku byłeś

ZOSIA z PŁOCKA

Tak, biję się w piersi, to ja wykazałam się olbrzymią pychą i całkowitym brakiem samokrytycyzmu. Już dość mojego egoizmu i samouwielbienia (narcyzmu).
Od dziś będę służyła pomocą biednym i potrzebującym i nie będę nikogo obrażała i poniżała. Tak mi dopomóż Bóg.

ZOSIA z PŁOCKA - oryginał

nie podszywaj się, kalkomaniaku, xeroksie

STARSZA ZNAJOMA Z WÓLKI

lecz się tofiku, oj lecz, i budź bo inni będą za ciebie pracowali, spać to w domu

Mieszkaniec sztuk 1

AVE PRZEWODNICZĄCY !

ZOSIA z PŁOCKA

PRZESTAŃ PISAĆ SOBIE TOFIKU, HYMNY POCHWALNE, TO JAKAŚ OBSESJA

Mieszkaniec sztuk 1

Zosia, Zosia, Zosia izbę zamiatała I Ma-, i Ma-, i Macieja zawołała. Zosia izbę zamiatała I Macieja zawołała. Chodź, Ma-, chodź, Ma-, chodź, Macieju, pomożecie, Wszystkie, wszystkie, wszystkie kąty wymieciecie. Chodź, Macieju, pomożecie, Wszystkie kąty wymieciecie. Maciej, Maciej, Maciej – człowiek pracowity, Przyle-, przyle-, przyleciał na głos kobity. Maciej – człowiek pracowity, Przyleciał na głos kobity. Babcia, babcia, babcia lampę zapaliła I Ma-, i Ma-, i Macieja zobaczyła. Babcia lampę zapaliła I Macieja zobaczyła. Oj, Ma-, oj, Ma-, oj, Macieju, co robicie? Bo mi, bo mi, bo mi Zosię udusicie! Oj, Macieju, co robicie? Bo mi Zosię udusicie! Ja wam,… Czytaj więcej »

ZOSIA z PŁOCKA - oryginał

czas do pracy wstawać, bo inni będą za ciebie nierobie zasuwać

ZOSIA z PŁOCKA

obudź się, wstawaj bo czas do pracy….

Mieszkaniec sztuk 1

Raz w niedzielę po obiedzie , mąż do żony że jedzie Interesy załatwiać do płocka . A żoneczka wkurzona , jak nie wróci to skona I powiada , jak świetnie się składa . Mąż po Płocku grasuje , ładne panny całuje Z dziewczynkami się świetnie zabawia . A żoneczka wkurzona , jak nie wróci to skona I powiada , jak świetnie się składa . A żoneczka w mieszkanku , śpi spokojnie w ubranku Wtem się sąsiad do okna zakrada . Choć nie skradaj się Franiu , sama jestem w mieszkaniu I powiada , jak świetnie się składa . Była ciemna… Czytaj więcej »

ZOSIA z PŁOCKA - oryginał

xseroksie napisz sam prace, bo śpisz i śpisz…

Kris

Dobrze Panie Korcza, że Pan się ujął za wólką i że tę pocztę Pan nam wólczanom pomógł uruchomić, dziękuję

zootechnik

Pan się tak nie nadyma, bo pycha z mrówki słonia nie uczyni

budzący

„Ach śpij kochanie, jeśli gwiazdkę z nieba chcesz dostaniesz, a gdy będzie,będzie świt,księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty” aaa,aaa, były sobie kotki dwa, aaa,aaa, szrobure, szarobure oby dwa,…. tylko nie w pracy pamiętaj!!!

znajomy

z tego co wiem to pan Piotr nie daje żadnego poręczenia za Tofika, musiał odejść, zaczął się ślizgać na jego plecach więc został odprawiony, i całe szczęście bo wstydu nie ma końca

oSa

Apel do rozsądnych, już nie komentujemy bo z idiotami i trollami nie ma co dyskutować.
Z idiotą nie wygrasz, wpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem. Jeszcze trochę popiszą i się im znudzi ten temat

landryn

ŚPIĄCA MRÓWA, TZN TOFIK ZAZYNA WYZYWAĆ ZARAZ ZACZNIE PŁAKAĆ W PIELUCHĘ

WOLCZANIN

śpiący mrowa, tzn Tofik zaczyna wyzywać, później płakać w rękaw na koniec zaśnie i wywalą go znów z roboty

WĄSKI

NIE ŚPIJ, OBUDŹ SIĘ BO INNI BĘDĄ MUSIELI PRACOWAĆ, KSIĄŻE TROLLI – TOFIKU

pastor

z idiotą codziennie widzisz się zapewne w lustrze, więc nie śpij bo inni muszą za ciebie ciężko pracować, wyjmij belkę ze swojego oka i dopiero pomóż wyjmować drzazgi z oczu bliźnich

MIESZKANIEC BRACKIEJ

ŚMIECHU WARTE

outsider

Właśnie od pracowników wiemy że spałeś w pracy, czy to dlatego nazywasz wszystkich idiotami(Osa, Tofik, Brzęczyszczykiewicz, Jarząbek i 1000 innych w jednym) jak ci nie wstyd za grosz honoru

Jarząbek

To zapewne pisze jeden troll albo paru małolatów po dopalaczach.
Zał tych ludzi ogarniętych taką nienawiścią do człowieka, który bardzo dużo działa w czynie społecznym i mimo takiej nagonki nie zniechęca się i dalej robi swoje.
Panie Kamilu, niech klakiery szczekają, a karawana niech jedzie dalej, nie ma się co przejmować idiotami i klakierami.
Burmistrz i jego ekipa widać, że traktują Pana bardzo poważnie, widzą w Panu konkurencję i dlatego taka nagonka na Pana, tak jak kiedyś na Pana Olszewskiego.

Ci co Pana obrażają i próbują Pana ośmieszyć są żałośni ze swym bełkotem

budzik

jarząbek czas wstawać do pracy, bo inni będą za ciebie zap…ć

kurant

wyspałeś się czy sprawiasz sobie kolejną drzemkę? tylko nie chrap bo się wyda

anonimus

sam sobie piszesz te komentarze samolubna istoto o tysiącu oblicz, jak ci nie wstyd spać w pracy…pycha chodzi przed upadkiem proszę osy, jarząbka, śpiocha, brzęczyszczykiewicza, hahaha, no jak tam? bez odbioru…uczciwość zawsze w cenie.

zdzichu z kopydłowa

do anusa konusa – kretyn kretyna kretynem pogania.

zegarmistrz z Brackiej

jeśli patrzysz w lustro to się z tobą zgadzam

Kogut

tanio budziki sprzedam, i jak Polska ma być wzorem dla innych jak się w pracy śpi?

rom, rum, ram

nie używaj koniuch słów których nie rozumiesz, twoje makaronizmy zostaw potomnym jeśli kiedykolwiek będą

Alarm

tanio budziki sprzedam i napiszę za darmo pracę

cygan

nikt tu nikogo nie obraża, jak się śpi w pracy to wstydzić się powinien podmiot a nie ci co go budzą, bełkot tofiku masz w swoim wodogłowiu, dlatego nie niesłyszysz niczego prócz bulgotu płynu w swym spuchniętym końcu szyi

szczery znajomy

w pracy spać nie wolno jak chce się być przykładem dla innych

ZOSIA z PŁOCKA - oryginał

jarząbek, tofik, przestań patrzeć w to lustro i wytrzyj makijaż bo ci się rozmazał, nie zasypiaj w pracy bo się w żadnej nie utrzymasz…

oSa

Przeczytałem kilka komentarzy i widzę, że niewielu cieszy się z tej placówki, a zadaje sobie wiele trudu żeby zdyskredytować Przybyszewskiego metodami mocno wyświechtanymi. Gdy nie można użyć jakichś argumentów bo ich brakuje pozostaje kogoś ośmieszyć albo obrazić. Tak zwykle piszą trolle którym ktoś zleca taką robotę. Ciekawe co takie typy mówią sobie rano patrząc w lusterko? Pewnie – jestem niewinny, ja wykonywałem tylko rozkazy

budzik

OSA to nie mnie wyrzucili za spanie tylko ciebie

Brzęczyszczykiewicz Strzeżymir ze Szczebrzeszyna

GDYBY GŁUPOTA MIAŁA SKRZYDŁA, TO CO NIEKTÓRZY TU KOMENTUJĄCY FRUWALIBY JAK GOŁĘBICE.
Głupo­ta bo­li tyl­ko mądrych ludzi .
Tych głupich na­tomiast swędzi
i Was drogie Zosie z Płocka i inne indywidua bardzo swędzi 😀

budzik

trollu w pracy się nie śpi

zosia

darmo napiszę pracę 🙂 zapraszam

Enigma

Tofiku Brzęczyszczykiewicz zakładaj onuce gumaki i berecik tylko nie do spania…do twarzy pasują zamiast chusteczki na głowę,

Pako

Szanowny Panie Ilczak, super inicjatywa, gratulacje i gratuluję również burmistrzowi

Johny

ZAZDROSNY TAK MA ŻE WSZYSTKO SOBIE PRZYPISUJE innych poniża, brawo panie burmistrzu

wólczanin

brawo panie Ilczak, świetny pomysł

WÓLCZANIN

gratuluję panie Ilczak, super pomysł, który ktoś podobno zdublował,

Wyborca

Brawo dla Pana Ilczaka za koncepcje, uważam że on zainicjował ten ważny krok dla Wólki, reszta to dublerka, inni spijają śmietanę…

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 8

Drodzy Mieszkańcy,
to że ponownie została uruchomiona poczta, czy to, że wygrał projekt w ramach Mławskiego Budźetu Obywatelskiego, to jest wyłącznie Wasza zasługa.
Nie moja, nie burmistrza, nie Rady Miasta. Tylko Wasza!
Wasze poparcie jest o wiele silniejsze, kiedy Wszyscy razem łączymy się w grupę.
Wasze zaangażowanie na drzewie życzeń, rodzi realne i słodkie owoce, mimo tego, że korzenie pracy są trudne i gorzkie.
Krótko mówiąc:
To, co pochodzi od WAS jest dla WAS!

ZOSIA z PŁOCKA

Gościu nie podbijaj pod innych koncpcje, nie wypisuj bzdur i nie śpij w pracy bo cię z każdej usuną, wstyd i żenada… No i pamiętaj zacznij już pisać samemu pracę…

WÓLCZANIN

ZOSIA MASZ RACJĘ, W PRACY SIĘ NIE ŚPI !!!

Marlena

Burmistrz jest ojcem tego sukcesu. Poczta to jego wynik pracy i zasluga.
Reszta to marna i falszywa podrobka.

Parkero

w pracy prosimy nie spać, gdyż ktoś inny musi pracować za dwie osoby a to jest bardzo niemoralne zachowanie

Uwodzaca kobieta

Zaden z mezczyzn nie ma wkladu w ten powrot Poczty Polskiej. Tylko kobiety, ja wraz z moimi kolezankami wspolnie napisaliamy wniosek i zbieralysmy podpisy od mieszkacow miasta, dodam calego miasta. Podpisow bylo 2 i pol tysiaca . Sukces Poczty Polskiej jest nasz

Qerty

brawo dla pani Zakrzewskiej, będę na nią głosował

Qerty

ale populizn

ZOSIA z PŁOCKA

czas się obudzić, bo inni będą za śpiącego królewicza ciężko pracować, no nie ładnie, nie ładnie, wydało się po raz kolejny….

....

Pan burmistrz i jego zasluga ? Wolne zarty. Zasluga jest po stronie tych dwojga osob na zdjeciu i przedsiebiorcy.

pan z Brackiej

oczywiście, że burmistrz musiał wyrazić zgodę, jesli byłby przeciwny to musiałbyś stać z jajami pod halą z chustrczką na głowie tofiku…

outsider

Brawo Panie Michale ILCZAK, pierwszy Pan zainicjował ten cel, reszta to mizerna kopia. Pamiętam Pana i życzę wielu sukcesów

Jan

brawo Panie Ilczak, będę na Pana głosował

Wyborczyni

Wielkie gratulacje dla Pana Burmistrza Slawomira Kowalewskiego, za przyczynienie sie do otwarcia poczty na Wolce.
Pana zasluga nikogo innego wiecej.
To rowniez dzieki Panu wygral projekt Parku na Komorze w Budzecie Obywatelskim.
Tak wiele dobrego Pan robi dla tej dzielnicy. Wolka za Pana rzadow odzyskuje splendor. Wspiera ja Pan i jest jej zyczliwy. Dziekujemy Panie Buistrzu za Poczte.

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 8

Co za brednie, w życiu nie brał pan burmistrz udziału w tej akcji. Podpisy zbierałem z Pani Marianną Zakrzewską, nie z żadnym burmistrzem. Burmistrz, w ogóle nie kiwnął palcem u ręki, ani tym u nogi w tej sprawie. W sprawie Budżet obywatelskiego- pana burmistrza zasługa ? Szanowni Mieszkańcy, to dzięki Waszemu poparciu naszej inicjatywy powstała placówka pocztowa na Wólce. Wasze popdpisy się do tego przyczyniły. Pragnęliście mieć placówkę pocztową i oto jest. Po drugie, wygrana w MBO na projekt: Skwer przy ulicy Dworcowej, jest wygraną mieszkańców, nie pana burmistrza. Wszyscy mieszkańcy kilku wólczańskich osiedli gromadnie przyczynili sie do tego zwycięstwa.… Czytaj więcej »

Mieszkanka

Tak jest !!!!!! BRAWO

Jarząbek

Są mieszkańcy innych osiedli, którzy również głosowali na ten projekt, Panie Kamilu. 🙂
Może niewiele zebrano z mojej strony podpisów, bo 9, ale zawsze, jak to mówią:” grosz do grosza…”
Czuję taki lekki niedosyt i zawód Pana stwierdzeniem „mieszkańcy kilku wólczańskich osiedli”
Może następnym razem nie będę upominać się o Wólkę, wszak to nigdy nie była i nie jest moja dzielnica.

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 8

Słusznie zwrócił Pan uwagę. Przepraszam, ja, Kamil Przybyszewski za to moją wypowiedź, która ograniczyła sie do podania następującej informacji:”Wszyscy mieszkańcy kilku wólczańskich osiedli gromadnie przyczynili sie do tego zwycięstwa”. Zgodzę się z panem Jarząbkiem, że również inni mieszkańcy naszego miasta czynnie przyczynili się do zwycięstwo projektu w ramach MBO.
jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś z Państwa uraziłem, to już się nie powtórzy.

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 8

Zdanie powiniem sformułować oto tak: „Wszyscy mieszkańcy kilku wólczańskich osiedli wraz z innym mieszkańcami miasta Mławy, przyczynili się się do tego imponującego zwycięstwa”

Hela

a co to za podbijanki pod mieszkańców, wstawaj Tofik wstawaj!!!

alert

dlaczeg bezczelnie posługujesz się głosem społeczeństwa, co to za manipulacje tofiku

Jarząbek

🙂 nie gniewam się,
ale wiem, że wiele osób było za tym właśnie projektem, czy głosowali tego nie wiem, ale wiem, ze moja, moich bliskich i znajomych kropelka głosów też tam się znalazła i bardzo mi zależy na tym żeby Wólka nie była piątym kołem u wozu dla Ratusza, bo Wólka to też Mława, a jak się wjeżdża od strony Działdowa czy Żuromina do owej Mławy to wszystko źle się prezentuje. Zaniedbania są wieloletnie.

Hela

źle to masz Tofik ze wzrokiem

dzwonek

uspokój się weź neospazminę i po krzyku

wólczanin

Nie śpi się w pracy, i niech pan pamięta o wszystkich bo jak tu czytam to wszystko do siebie się ciągnie, no nie ładnie.

Wąskotorówka

budzę za półdarmo

Bracka

prawda boli, a pracę to Zosia z Płocka nie pisała Tofiku?

oSa

To ciekawe, ciekawe … A jaką pracę? i dla kogo?

znajoma

dla mrówy u Zosi z Płcka

Marek S.

Poczta to moja zasluga. Mimo tego ze mieszkam blizej Osiedla Kozielsk, to ja poczynilem starania o sciagniecie poczty. Nikt inny, tylko ja.Zaden tam jakis pan przewodniczacy, jakas tam Pani czy jakis tam przedsiebiorca

Wyborca

TO PRAWDA PANIE MARKU.

konduktor

właśnie ,że nie twoja tylko moja

Marek S.

Nie prawda , to moja zasluga.
Zebralem sporo podpisow na osiedlu Kozielsk.

mikro -fon

aha, no yo, toć widziałem

Wyborca

„SAMOCHWAŁA W KĄCIE STAŁA”

szafa Tofika

przecież prócz spania i obrabiania d…y innym nic nie potrafi

Pablo

Samemu to po plecach możesz się podrapać …

kolejarz

nie przepraszaj tylko nie przypisuj sobie wszystkich zasług, dzięki Pani Alicji, Helence zaistniałeś oraz swojemu mentorowi Piotrowi O. i opowiadasz wszem i wobec że będziesz radnym boś jedyną gwiazdą na niebie. O boziu….

Urzednik

Co za czasy dziwne przyszly?
Z ta poczta to przesadzacie.
Jednak to zasluga Burmistrza i tylko jego. Czy nikt tego nie widzi ?
Na wolce nikt nie zbieral podpisow ?
Mityczne podpisy mieszkancow nie istnieja ?
To Burmistrz sam zebral podpisy wsrod mieszkancow Wolki.Widywano go tam. Tak jest

???

Mylicie sie obywatele.
Samborowski optowal za poczta.

szafa Tofika

no właśnie i o co caman

obiektywna

ja widziałam i to nie raz

Tereska

co ty Tofik tak podbijasz pod mieszkańców oni dobrze wiedzą czego chcą, miodzik chcesz spijać? Burmistrz gdyby nie wyraził zgody, to mógłbyś dalej drzemkę prowadzić , brawo Panie Ilczak,, brawo pani Marianno

wyborca

Jarząbek (ala Tofik) po co tyle ników to nie schizofrenia to nie rozdwojenie osobowości to rozmnożenie osobowości, lekarza poproszę

WÓLCZANIN

TEN OLSZEWSKI DAŁ PANU NIEZŁĄ NAUKĘ, NIEŹLE GO PAN DUBLUJE. ALE MIMO TO DOBRY JEST Z NIEGO NAUCZYCIEL. ALE JAK ZNAM ŻYCIE OBRÓCI SIĘ TO PRZECIW NIEMU… BĘDZIE PEWNIE TEGO ŻAŁOWAŁ..

Zbyszko

Wszyscy wiedzą, że dostał niezłą szkołe od tego pedagoga którego się teraz zapiera jak żaba błota, ot cała mrówa, teraz na siłę lata po opłotkach i pewnie koryto się śpiochowi marzy.

Opokanin

Piotrowi to on do pięt nie dorasta, Dobrze go pogonił, i jemu już zbyt dużo siary narobił, zachłanność ludzka nie zna granic.

Pablo

czy to prawda, że wyrzucono „mrówę” z pracy za spanie

Mlawian

Zagalopowali sie komentujacy.
Poczta i jej uruchomienie na Wolce jest wspolna inicjatywa Pana Burmistrza Kowalewskiego oraz Pana Starosty Wojnarowskiego.
Pozostale osoby wygrzewaja sie w ich blasku.

Zbyniu z Wólki

Starosa, Burmistrz, Ilczak, ZAkrzewska i ….. święta

outsider

prawda, 100%

To My

Mariusz .T i Boguslaw E. maja przyjemnosc oznajmic mieszkacom bardzo dobra wiadomosc.
Nasze polaczone sily i 4 wizyty u prezesa Poczty daly wymierny efekt w postaci otwartej agencji pocztowej.
Nie zaden tam burmistrz, czy inni bohaterowie.
To tylko My!

Ale super

Panie Boguslawie i Mariuszu dziekujemy wam.
Slyszano, ze wraz z wami w tej inicjatywie bral udzia burmistrz Mlawy a takze starosta mlawski.
Super

Zbyniu z Wólki

To, już wiadomo że śpioch Tofik śpi i śni, wstawaj Tofiku, wstawaj, budź się…

Zbyniu z Wólki

Panowie bo Tofik się wykończy, pewnie płacze w pieluchę, wszystkie paznokcie poobgryza włącznie z tymi na stopach

Adam z Wólki

a co to za podbieranie i podbijanie pod elektorat, czuję tu powiew byłego radnego Piotra O. Ot takie mizerne naśladownictwo lub pod jego dyktando.

Krzyś

czy to prawda,że chwalipiętę wywalono z roboty, bo go na spaniu złapano, może za głośno chrapał, proszę o podanie terminu i miejsca tego chanibnego czynu, dzięki

Tofik

Klakierzy burmiszcza sie odzywają, nic wam to nie pomoże – Wólka wie czyja to zasługa!
Burmiszcz przed problemami sie chowa i ucieka, on tylko do kamer błyszczy (na galach, imprezach i wszelkiej maści przecinaniu wstęg) i sie szczerzy, no i jeszcze do staruszek, które ślini w mankiet

WÓLCZANKA

super pomysł Panie Ilczak

Ela z Wólki

ja jestem za Panią Marianną i będę na nią głosowała

qerty

idealne pseudo sobie wybrałeś, pasuje jak ulał do ciebie, bis-menie, będę głosował na Panią Zakrzewską w przyszłych wyborach to bradzo rozsądna kobieta. Tofik śpioch niech kupi sobie porządny budzik.

Mieszkanka

To ludzie, którzy zbierali podpisy na ten projekt przyczynili sie do tego a wśrod nich nie widziałam burmistrza. Nie przesadzajcie z tymi zasługami!

WÓLCZANKA

gratulacje Panie Ilczakza super pomysł

wólczanin

ja wiem Tofiku, że prócz własnego nosa nic nie widzisz

mieszkaniec

ja widziałam

wyborcynik

Masz rację. Wszyscy na Wólce widzieli jak burmistrz zbierał podpisy pod kościołem za budżetem obywatelskim, jak jeździł codziennie do warszawy w sprawie poczty, nawet pielgrzymkę do sanktuarium (w trzcińcu) co tydzień odbywał. Własnoręcznie zawieszał skrzynkę pocztową podwieszał sufity i zmywał podłogę. Mało tego w wolne soboty sam będzie w okienku odbierał listy i całował rączki najchętniej mieszkankom i mieszkańcom zatorza. Bo nikt tak nie kocha nas (i władzy) jak nasz jedyny na świecie mający wyłączność na słuszność absolutną burmistrz. Mowią nawet, że to przez takich jak Przybyszewski wyłysiał, a żeby jego oczy miały bardziej wyrazisty wyraz nosi ciasnawą marynareczke

Penech

masz coś uszkodzone pod kopułą? zacznij od sprawdzenia poziomu cukru we krwi, testosteronu tam nie ma z całą pewnością, nicki zmieniasz jak rękawiczki, zazdrosny jesteś tofiku o każdy wpis, to niebywałe ile jadu w tobie mieszka, ile demonów karmisz swą nienawiścią, doprawdy niebywałe. Pan Ilczak z Panią Zakrzewską to wspaniali ludzie, musisz coś przyjąć tofiku od wścieklizny. Może pomóc.

Mieszkanka

Super wiadomosc na weekend. Heh pamietam, jak przyszedl pan Przybyszewski i z usmiechem na twarzy powiedzial: Zbieramy podpisy, by na nowo okno na swiat pojawilo sie na Wolce.
Usmiechnelam sie, bo tak szczerze mowiac nie wierzylam, ze jest to jest mozliwe. A jednak, totalne pozytywne zaskoczenie.

lalka

przestań sam pisać te wypociny, no jak można?

Pigwa

przestań sobie pisać komentarze, to żenada, wstyd

Qwerty

Doskonala robota tych dwoch osob. Widac, ze nie rzucili slow na wiatr, tj. Zakrzewska i Przybyszewski
Myslalem, ze sie nie uda przywrocic placowki, ale jednak sie udalo.
Gratuluje Panstwu !

landryn

klakier tofika, czy sam tofik

Pozdrawiam

Pozdrawiam Pania Marianne Zakrzewska, bardzo porzadna z Pani kobieta. Pozdrawiam rowniez Kamila P. 🙂
Fajnie ze sie wam udalo, ze cos na rej Wolce bedzie.
Fajny z Was duecik jest.

landryn

w samozachwyt wpadniesz Szczebrzeszyńcu Tofiku, te peany wyjmij spod poduszki śpiochu

miś

a ja tylko panią Marianne, burmistrza, pana Ilczaka i pana Korczaka

Gps

Żaden róg Mickiewicza i Kaplicznej tylko Rynkowa 22a.