Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ochotnicze Straże Pożarne RP. Tradycyjnie – nowocześni


W środę, 14 grudnia 2016 r. obradował IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Jednym z głównych jego celów było podsumowanie mijającej kadencji władz oddziału oraz wybór nowego zarządu. Prezesem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP na kolejną, czwartą już kadencję został wybrany dh Włodzimierz Wojnarowski.   


Obrady rozpoczął hymn państwowy i minuta ciszy w hołdzie pamięci zmarłych strażaków.

Ustępujący prezes dh Włodzimierz Wojnarowski przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu za lata 2011-2016, omawiając zarówno dokonania jak i problemy dotyczące działalności zwiąku w tym okresie. Zgodnie z procedurą przewodniczący komisji rewizyjnej  dh Kazimierz Ludwiński, również odczytał sprawozdanie z działania tej komisji.

W dalszej części obrad  st. bryg. Jarosław Kuciński – Komendant Powiatowy PSP w Mławie, przedstawił informację o współpracy z jednostkami OSP z ternu powiatu mławskiego w okresie ostatnich pięciu lat.

Najważniejszym punktem obrad był wybór prezesa powiatowego oddziału OSP. Jako jedyny kandydat zgłoszony został dh Włodzimierz Wojnarowski. Delegaci jednogłośnie powierzyli mu sprawowanie tej funkcji przez kolejną kadencję. Wiceprezesami zostali st. bryg. Jarosław Kuciński oraz dh Sławomir Kowalewski, sekretarzem został ponownie dh Franciszek Siemianowski, skarbnikiem dh Jacek Świderski.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Raksa
Raksa
4 lata temu

GRa, oj jest to gra. O dużą stawkę.

GRa
GRa
4 lata temu

Ochotnicy są naprawdę zasłużeni. Dobrze że taka formacja jest. I tak trzymać!

Magnus
Magnus
4 lata temu

Synek Starosty pojawił się na IV Zjeździe- pewnie kampania wyborcza na nowo się zaczeła. Czyżby dążył do urealnienia marzeń o poselstwie ?

Marko
Marko
4 lata temu
Reply to  Magnus

na kolejną kandencję pewnie wskoczy synek Włodka

Krzyś
Krzyś
4 lata temu
Reply to  Marko

Ta o ile ZSL 5 % przeskoczy w co powatpiewam

Magnus
Magnus
4 lata temu
Reply to  Krzyś

Pan Włodek obwieszony jest odznakami, jak Breżniew podczas Zjazdu KC WKP(b)

Andrzej
Andrzej
4 lata temu
Reply to  Magnus

Pewnie za kierowcę robił 😉

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x