Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Ochotnicze Straże Pożarne RP. Tradycyjnie – nowocześni


W środę, 14 grudnia 2016 r. obradował IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Jednym z głównych jego celów było podsumowanie mijającej kadencji władz oddziału oraz wybór nowego zarządu. Prezesem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP na kolejną, czwartą już kadencję został wybrany dh Włodzimierz Wojnarowski.   

KSP Mława nabór

Obrady rozpoczął hymn państwowy i minuta ciszy w hołdzie pamięci zmarłych strażaków.

Ustępujący prezes dh Włodzimierz Wojnarowski przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu za lata 2011-2016, omawiając zarówno dokonania jak i problemy dotyczące działalności zwiąku w tym okresie. Zgodnie z procedurą przewodniczący komisji rewizyjnej  dh Kazimierz Ludwiński, również odczytał sprawozdanie z działania tej komisji.

W dalszej części obrad  st. bryg. Jarosław Kuciński – Komendant Powiatowy PSP w Mławie, przedstawił informację o współpracy z jednostkami OSP z ternu powiatu mławskiego w okresie ostatnich pięciu lat.

Najważniejszym punktem obrad był wybór prezesa powiatowego oddziału OSP. Jako jedyny kandydat zgłoszony został dh Włodzimierz Wojnarowski. Delegaci jednogłośnie powierzyli mu sprawowanie tej funkcji przez kolejną kadencję. Wiceprezesami zostali st. bryg. Jarosław Kuciński oraz dh Sławomir Kowalewski, sekretarzem został ponownie dh Franciszek Siemianowski, skarbnikiem dh Jacek Świderski.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Ochotnicze Straże Pożarne RP. Tradycyjnie – nowocześni"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Raksa
Gość

GRa, oj jest to gra. O dużą stawkę.

GRa
Gość

Ochotnicy są naprawdę zasłużeni. Dobrze że taka formacja jest. I tak trzymać!

Magnus
Gość

Synek Starosty pojawił się na IV Zjeździe- pewnie kampania wyborcza na nowo się zaczeła. Czyżby dążył do urealnienia marzeń o poselstwie ?

Andrzej
Gość

Pewnie za kierowcę robił 😉

Marko
Gość

na kolejną kandencję pewnie wskoczy synek Włodka

Krzyś
Gość

Ta o ile ZSL 5 % przeskoczy w co powatpiewam

Magnus
Gość

Pan Włodek obwieszony jest odznakami, jak Breżniew podczas Zjazdu KC WKP(b)

wpDiscuz