Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar auta koło Trzcianki


Wczoraj przed południem  niedaleko miejscowości Trzcianka doszło do pożaru samochodu osobowego Seat Cordoba. Interweniowały dwa zastępy mławskiej straży. Nikt z jadących pojazdem nie poniósł obrażeń.

– Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej niedaleko miejscowości Trzcianka gm. Stupsk otrzymaliśmy 14 grudnia o godzinie 11:25. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu pożaru poprzez podanie prądu wody w natarciu na pożar zlokalizowany w komorze silnika. Komora silnika uległa całkowitemu spaleniu. Szacunkowa wartość strat to ok. 2 tys. zł. Akcja trwała 35 min – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500