Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Pożar auta koło Trzcianki


Wczoraj przed południem  niedaleko miejscowości Trzcianka doszło do pożaru samochodu osobowego Seat Cordoba. Interweniowały dwa zastępy mławskiej straży. Nikt z jadących pojazdem nie poniósł obrażeń.

– Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej niedaleko miejscowości Trzcianka gm. Stupsk otrzymaliśmy 14 grudnia o godzinie 11:25. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu pożaru poprzez podanie prądu wody w natarciu na pożar zlokalizowany w komorze silnika. Komora silnika uległa całkowitemu spaleniu. Szacunkowa wartość strat to ok. 2 tys. zł. Akcja trwała 35 min – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz