Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Spadają temperatury, bezdomni nadal na ulicy


9 grudnia 2016 r. – kolejny patrol Grupy Zalewski w Mławie i dotarł do czterech osób bezdomnych, które koczują w nieogrzewanym mieszkaniu. Bezdomnym została dostarczona żywność, którą zakupiła jedna z wolontariuszek Grupy Zalewski, a także dostarczono ciepłą herbatę.

KSP Mława nabór

Wszyscy bezdomni byli trzeźwi i zgłosili chęć wyjazdu do ośrodka dla osób bezdomnych,ale niestety mimo wykonanych telefonów nikt z ośrodków dla bezdomnych nie mógł akurat zapewnić żadnego transportu. O sytuacji tych bezdomnych poinformowana została policja w Mławie.

Grupa Zalewski apeluje nadal do mieszkańców Mławy,powiatu mławskiego o zgłaszanie miejsc koczowania osób bezdomnych lub osób samotnych na adres: patrolszuka@wp.pl lub telefonicznie 666 590 418 -wystarczy sms. Wzrost obecny temperatur jest chwilowy i warto szczególnie teraz przekazywać informacje o takich miejscach, które dla tych ludzi często w czasie mrozów okazują się śmiertelnym zagrożeniem.

źródło: Grupa Zalewski Patrol

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz