Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spadają temperatury, bezdomni nadal na ulicy


9 grudnia 2016 r. – kolejny patrol Grupy Zalewski w Mławie i dotarł do czterech osób bezdomnych, które koczują w nieogrzewanym mieszkaniu. Bezdomnym została dostarczona żywność, którą zakupiła jedna z wolontariuszek Grupy Zalewski, a także dostarczono ciepłą herbatę.


Wszyscy bezdomni byli trzeźwi i zgłosili chęć wyjazdu do ośrodka dla osób bezdomnych,ale niestety mimo wykonanych telefonów nikt z ośrodków dla bezdomnych nie mógł akurat zapewnić żadnego transportu. O sytuacji tych bezdomnych poinformowana została policja w Mławie.

Grupa Zalewski apeluje nadal do mieszkańców Mławy,powiatu mławskiego o zgłaszanie miejsc koczowania osób bezdomnych lub osób samotnych na adres: [email protected] lub telefonicznie 666 590 418 -wystarczy sms. Wzrost obecny temperatur jest chwilowy i warto szczególnie teraz przekazywać informacje o takich miejscach, które dla tych ludzi często w czasie mrozów okazują się śmiertelnym zagrożeniem.

źródło: Grupa Zalewski Patrol

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x