Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Trójka nietrzeźwych kierowców, w tym kobieta


trzeźwośćPodczas ostatniego weekendu mławscy policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 550 kierujących. Efekt wzmożonych kontroli na drogach to 3 zatrzymanych nietrzeźwych kierowców.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W piątek, 25 listopada o godz. 15:50, na drodze krajowej  nr 7 w miejscowości Uniszki Zawadzkie, interweniujący patrol zatrzymał kierującego samochodem marki Daewoo Nexia. Marek Dz. lat 46, mieszkaniec Olsztyna miał w organizmie ponad 1,30 promila alkoholu.

W sobotę, 26 listopada o godz. 21:00 w miejscowości Windyki patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej kierującą skuterem kobietę. Urszula S. lat 47, mieszkanka pow. mławskiego miała w organizmie ponad 1,40 promila alkoholu.

Tego samego dnia, tuż przed północą, na drodze W-563 w Turzy Małej,  patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego samochodem marki Opel Vectra. Robert S. lat 30, zam. pow. żuromiński, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

We wszystkich trzech przypadkach zatrzymania nietrzeźwych kierujących trwają czynności policji. Zgodnie z Kodeksem karnym, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności,  utrata prawa jazdy na okres 3 lat  oraz obligatoryjnie orzekane, poza karą grzywny, świadczenie w wysokości od 5 tysięcy złotych na rzecz instytucji lub organizacji zajmujących się pomocą ofiarom wypadków.

źródło: KPP Mława

Zapisz

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
torki

ochrona danych osobowych nie powinna obejmować złodziei , bandytów, morderców , pedofilii i pijanych kierowców- kto jest za ?!