Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Trójka nietrzeźwych kierowców, w tym kobieta


trzeźwośćPodczas ostatniego weekendu mławscy policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 550 kierujących. Efekt wzmożonych kontroli na drogach to 3 zatrzymanych nietrzeźwych kierowców.

KSP Mława nabór

W piątek, 25 listopada o godz. 15:50, na drodze krajowej  nr 7 w miejscowości Uniszki Zawadzkie, interweniujący patrol zatrzymał kierującego samochodem marki Daewoo Nexia. Marek Dz. lat 46, mieszkaniec Olsztyna miał w organizmie ponad 1,30 promila alkoholu.

W sobotę, 26 listopada o godz. 21:00 w miejscowości Windyki patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej kierującą skuterem kobietę. Urszula S. lat 47, mieszkanka pow. mławskiego miała w organizmie ponad 1,40 promila alkoholu.

Tego samego dnia, tuż przed północą, na drodze W-563 w Turzy Małej,  patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego samochodem marki Opel Vectra. Robert S. lat 30, zam. pow. żuromiński, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

We wszystkich trzech przypadkach zatrzymania nietrzeźwych kierujących trwają czynności policji. Zgodnie z Kodeksem karnym, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności,  utrata prawa jazdy na okres 3 lat  oraz obligatoryjnie orzekane, poza karą grzywny, świadczenie w wysokości od 5 tysięcy złotych na rzecz instytucji lub organizacji zajmujących się pomocą ofiarom wypadków.

źródło: KPP Mława

Zapisz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Trójka nietrzeźwych kierowców, w tym kobieta"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
torki
Gość

ochrona danych osobowych nie powinna obejmować złodziei , bandytów, morderców , pedofilii i pijanych kierowców- kto jest za ?!

wpDiscuz