Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sukces Bartosza Bojarskiego i Karoliny Stryjewskiej w Mistrzostwach Polski w 10-ciu tańcach


sliderBartosz Bojarski i Karolina Stryjewska są 7-mą parą w Polsce w 10 tańcach. To ostateczny rezultat udziału w Mistrzostwach Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach par dorosłych i młodzieży w tańcu towarzyskim, które  odbyły się w dniach 12-13 listopada w Gogolinie pod Opolem.


Bartosz Bojarski i Karolina Stryjewska (aktualni mistrzowie okręgu mazowieckiego w tańcach standardowych i vice mistrzowie w tańcach latynoamerykańskich) po całodniowych zmaganiach z parami reprezentującymi kluby z całej Polski zajęli znakomite 7 miejsce na 27 startujących par i tym samym zostali 7-mą parą w Polsce w swoje kategorii wiekowej. Warto wspomnieć, że jako jedyna para z Okręgu Mazowieckiego uplasowała się tak wysoko. To ogromny sukces mławskiej młodzieży.

Bartek i Karolina na stałe mieszkają w Mławie, ale reprezentują warszawski klub taneczny ELITE DANCE, gdzie trenują pod okiem pani Joanny Grudzień. Swój czas dzielą między nauką w mławskim gimnazjum,  szkoleniami w Warszawie oraz treningami w Mławie. Po ich stronie wymaga to dużego poświęcenia i dobrej organizacji czasu jak również zaangażowania rodziców. Takie podejście musi owocować sukcesami czego dowodem są ich ostanie wyniki. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

źródło i fot. – prywatne

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x