Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kampania Białych Serc w Zawadach


dscn8840Od 12 do 21 października w naszej szkole prowadziliśmy Kampanię Białych Serc. 12 X zawiesiliśmy w każdej klasie białe serca. W bibliotece szkolnej i na korytarzu znajdowały się gazetki, książki i ulotki informacyjne na temat uzależnień.

KSP Mława nabór

Każdy uczeń dowiedział się wiele o szkodliwości papierosów, alkoholu, dopalaczy czy narkotyków. 18 X odbyło się spotkanie uczniów z p. policjantem poświęcone m.in. tematyce uzależnień, a 19 X – „Bieg Białych Serduszek”. Natomiast 20 X ulicami Zawad w „Głośnym Marszu Białych Serc” przeszli wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami niosąc odpowiednie transparenty, białe serca i skandując hasła przeciw uzależnieniom. Kampanię zakończyło zapalenie przed szkołą „Ciepłego Serca Pamięci”, czyli serca z białych zniczy oraz modlitwa za ofiary uzależnień.

źródło:SP w Zawadach

dscn8842 dscn8864 dscn8883

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz