Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Grzebsk. Tragiczny wypadek przy pracy w gospodarstwie rolnym


policja-sliderMławska prokuratura oraz policja wyjaśniają  wszelkie okoliczności tragicznego wypadku na terenie gospodarstwa rolnego w Grzebsku. Wypadkowi uległ 56- letni mężczyzna. Pomimo akcji ratunkowej, zmarł po przewiezieniu do szpitala.


Do zdarzenia doszło 31 października o godz. 11:30 na terenie gospodarstwa rolnego w miejscowości Grzebsk, gm. Wieczfnia Kościelna. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 34- letni mieszkaniec pow. mławskiego, kierujący ładowarką teleskopową, najechał na 56- letniego mężczyznę, mieszkańca pow. nidzickiego, który wykonywał pracę przy poidłach dla bydła. Z poważnymi obrażeniami ciała mężczyzna został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie pomimo akcji reanimacyjnej zmarł.

Sprawę tragicznego wypadku prowadzi mławska prokuratura oraz policja.

źródło: KPP Mława

– W tej chwili wszczęte jest postępowanie z art. 155 i 220 Kodeksu Karnego (nieumyślne spowodowanie śmierci oraz niedopełnienie obowiązków z zakresu bhp – red.) . Zarządzona została sekcja zwłok nieżyjącego mężczyzny. Nadal trwają czynności prokuratury i policji w tej sprawie – informuje prokurator rejonowy Krzysztof Molenda.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x