Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej w szkole muzycznej


plakat-dzien-nauczycielaPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im.Andrzeja Krzanowskiego w Mławie serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej ,który odbędzie się w czwartek, 13 października 2016 r. o godz.17:00 w sali koncertowej szkoły.Wstęp wolny.Na scenie pojawią się zarówno nauczyciele jak i uczniowie naszej szkoły.


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500