Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lekcja pilotażu w SP w Zawadach


dscn8536W dniach 14-15 września 2016r.  Szkoła Podstawowa w Zawadach gościła studentów IV roku Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie  z kierunku lotnictwo i kosmonautyka. Z tej okazji studenci przygotowali i zaprezentowali pokaz naukowy poświęcony tematyce lotniczej. Uczniowie poznali historię i rodzaje statków powietrznych, a studenci chętnie dzielili się wiedzą i opowiadali o swoich zainteresowaniach.


Na chętnych i odważnych uczniów naszej szkoły czekała nie lada atrakcja. Każde dziecko mogło usiąść za sterami samolotu i poczuć się prawdziwym pilotem. W tym celu studenci przywieźli stymulator lotu popularnego samolotu turystycznego Cessna 172.  W opinii uczniów i nauczycieli było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie.

źródło: SP w Zawadach

oprac. JK

dscn8521 dscn8507 dscn8536 dscn8545 dscn8516

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x