Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Lekcja pilotażu w SP w Zawadach


dscn8536W dniach 14-15 września 2016r.  Szkoła Podstawowa w Zawadach gościła studentów IV roku Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie  z kierunku lotnictwo i kosmonautyka. Z tej okazji studenci przygotowali i zaprezentowali pokaz naukowy poświęcony tematyce lotniczej. Uczniowie poznali historię i rodzaje statków powietrznych, a studenci chętnie dzielili się wiedzą i opowiadali o swoich zainteresowaniach.

KSP Mława nabór

Na chętnych i odważnych uczniów naszej szkoły czekała nie lada atrakcja. Każde dziecko mogło usiąść za sterami samolotu i poczuć się prawdziwym pilotem. W tym celu studenci przywieźli stymulator lotu popularnego samolotu turystycznego Cessna 172.  W opinii uczniów i nauczycieli było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie.

źródło: SP w Zawadach

oprac. JK

dscn8521 dscn8507 dscn8536 dscn8545 dscn8516

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz