Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Memoriał po raz trzeci. Transmik w tie-breaku


sliderNa obiekcie Mławskiej Hali Sportowej rozegrano trzeci memoriał siatkarski poświęcony pamięci tragicznie zmarłych twórców i siatkarzy mławskiego Transmika. Do rywalizacji przystąpiły zaledwie dwa zespoły

KSP Mława nabór

Zanim  rozegrano jedyny mecz turnieju, delegacje uczestników udały się na cmentarze do Bogurzyna i Mławy. Tam złożono kwiaty na grobach Marka i Tomasza Lewandowskich oraz Mariusza Wójciaka. Cała trójka miała ogromny wpływ na rozwój klubu Transmik. Tomasz i Arkadiusz występowali wspólnie na siatkarskim parkiecie, a Marek był jednym z twórców klubu, którego zespół występował m.in. w rozgrywkach czwartej ligi.

Obecnie Transmik występuje już tylko w turniejach towarzyskich lub rozgrywkach Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Podczas memoriału zmierzył się z zespołem z Nowego Miasta. Mławianie prowadzili już 2:0, ale konkurenci nie zrezygnowali z walki. Doprowadzili do wyrównania – kwestia wygranej rozstrzygnęła się w piątym secie. Walki w nim nie zabrakło, ostatecznie Transmik triumfował 25:21.

Transmik Mława – Nowe Miasto 3:2 (25:22, 25:23, 22:25, 23:25, 25: 21)

RS

Nie ma zdjęć w tej galerii.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz